ویژه/ نکونام در راه بازگشت به سایپا؛ مثلث آندو، نکو و صادقی، فرصت یا تهدید؟


سایت رسمی برنامه نود- این‌طور که شنیده می‌شود، نکونام پس از به توافق نرسیدن با العربی در راه بازگشت به سایپا قرار دارد. از آن طرف آندو هم که به دلیل جدایی نکو با سایپایی‌ها مذاکره کرده، فاصله‌ای با عقد قرارداد با این باشگاه ندارد.
به گزارش سایت نود، شاید خود مجید جلالی هم فکر نمی‌کرد جواد نکونام که پیش از جدایی‌اش از سایپا به او اعلام کرده بود با مسئولان باشگاه العربی قطر از تمام جهات به توافق نهایی رسیده، به دلیل آنچه عدم توافق برسر مدت قرارداد با این باشگاه اعلام شده به این زودی در مسیر بازگشت به باشگاه سایپا قرار بگیرد.
جلالی که پس از جدایی قطعی نکونام از باشگاه خواست پروژه جذب آندرانیک تیموریان را آغاز کنند، حالا با یک اتفاق عجیب مواجه شده. سایپا فاصله‌ای با توافق نهایی با آندو ندارد و از آن طرف نکونام هم در حال بازگشت به سایپا است. اتفاقی که روی کاغذ سایپا را قدرتمند از نیم‌فصل اول خواهد کرد اما آیا ماجرا به همین سادگی‌هاست؟
بحران ستاره در میانه میدان
سایپا در نیم‌فصل اول از ابراهیم صادقی، ستاره و کاپیتان تمام‌نشدنی خود در کنار نکونام بازی گرفت و این دو به خوبی توانستند در کنار هم خط میانی سایپا را هدایت کنند. اما حالا و با اضافه شدن احتمالی آندو، به نظر می‌رسد جلالی درگیر یک بحران تازه خواهد شد. چون با این شرایط احتمالا ابراهیم صادقی مجبور می‌شود بازی‌های سایپا را از روی نیمکت آغاز کند. البته جلالی یک راه دیگر هم دارد. اینکه روزبه شاه‌علی‌دوست را به عنوان فعال‌ترین و دونده‌ترین هافبک تیمش به سمت راست خط دفاعی ببرد و از او به عنوان مدافع راست استفاده کند. اتفاقی که در نیم‌فصل اول هم چند بار افتاد اما عاقبتش، از دست رفتن بخش زیادی از تحرک سایپا در میانه میدان بود. هرچند شاید قرار گرفتن مثلت آندو، نکونام و صادقی در کنار هم بتواند کمی از این بی‌تحرکی را جبران کند اما در اینکه سایپا نزدیک به یک میلیارد تومان در پستی که نیاز به تقویتش نداشت هزینه کرده، تغییری ایجاد نمی‌کند.
31980

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات