ایران - قطر پرتماشاگرترین دیدار انتخابی المپیک


وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم‌های ملی امید ایران و قطر پرتماشاگرترین بازی در انتخابی المپیک شد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از AFC، بازی‌های قهرمانی امیدهای آسیا در قطر در حال برگزاری است. در این دوره از رقابت‌ها تماشاگران حضور بیشتری نسبت به دوره‌های پیش در ورزشگاه‌ها داشتند که موجب شد رکورد حضور تماشاگران شکسته شود.

 پس از پایان بازی‌های گروه A مشخص شد در طول 18 دیداری که برگزار شده است، 43 هزار و 139 نفر از نزدیک این بازی‌ها را تماشا کردند. بدین ترتیب رکورد پیشین تماشاگران که مربوط به دوره پیش و سال 2013 می‌شد، شکسته شده است. در دوره قبل تنها 34 هزار و 712 نفر تا پایان رقابت‌ها از نزدیک بازی‌ها را تماشا کرده بودند.

 قطر که میزبان این رقابت‌ها نیز هست، پرتماشاگرترین تیم لقب گرفته است و دیدارش مقابل ایران با 11 هزار و 26 نفر که در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار شد،‌ تاکنون پرتماشاگرترین بازی این رقابت‌ها بوده است.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال