http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بیرانوند: نمیتوانم مجانی برای پرسپولیس بازی کنم


بیرانوند: نمیتوانم مجانی برای پرسپولیس بازی کنم

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان تیم نفت تهران گفت: اگر قسمت شد و به پرسپولیس آمدم از رقابت با هیچ کسی از جمله لوبانف هراسی ندارم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، علیرضا بیرانوند درباره اردوی ترکیه تیم نفت اظهار داشت: اردوی ترکیه اردوی بسیار خوبی برای تیم ما بود. صبح و بعد از ظهر تمرینات منظمی را برگزار کردیم و یک بازی دوستانه هم با تیم دسته سومی از لیگ آلمان داشتیم که خیلی به ما کمک کرد. البته در این مسابقه خیلی از بازیکنان اصلی ما حضور نداشتند و همین مساله باعث شد فشار زیادی به تیم ما وارد شود. با این حال از برگزار این اردو راضی هستم.

تمرکز نداشتم؛ خواستم تعویض شوم

وی در پاسخ به این سوال که چرا درنیمه دوم بازی دوستانه بعد از چند دقیقه از زمین خارج شد خاطرنشان کرد: در نیمه دوم که به زمین آمدم نفرات ذخیره تیم همراه من داخل زمین بودند و همین باعث شد حریف آلمانی فشار زیادی روی دروازه ما بیاورد و سه گل به ما بزند. بعد از این اتفاق من از کادر فنی خواستم چون از نظر روحی و روانی شرایط مناسبی ندارم مرا تعویض کنند و همین اتفاق هم افتاد. مشکل خاصی وجود نداشت.

دروازه بان نفت تهران درباره اینکه آیا هنوز هم منصوریان از دست او ناراحت است یا خیر، گفت: من مشکلی با هیچ کس از جمله علیرضا منصوریان ندارم. ایشان مربی و بزرگ من هستند که تلاش زیادی برای پیشرفتم انجام دادند. 

به خاطر هواداران پرسپولیس تخفیف زیادی داده ام

وی درباره اینکه آیا صحت دارد پرسپولیسی ها با او برای حضور در این تیم دوباره صحبت کرده اند تصریح کرد: من با تیم نفت تهران قرارداد دارم. از حضور در این تیم راضی هستم. مسئولان دو باشگاه در حال مذاکره با یکدیگر هستند هرچه تصمیم بگیرند من تابع خواهم بود. دوست ندارم برای تیمم حاشیه سازی کنم. هرچه بگویند انجام می دهم. 

دروازه بان ملی پوش نفت درباره اینکه آیا قبول کرده به صورت مجانی برای پرسپولیس بازی کند اذعان داشت: مسئولان باشگاه نفت با من صحبت کردند و نظرم را درباره پیوستن به پرسپولیس پرسیدند. من هم گفتم هرچه بگویید موافق هستم. سپس آنها از مسئولان باشگاه پرسپولیس یک میلیارد تومان طلب کردند که این مبلغ اصلا به من نخواهد رسید. از طرفی کسی نیستم که 15 سال در این فوتبال بوده باشم و درآمد خیلی خوبی از این طریق برایم به دست آمده باشد. من یک دروازه بان جوانم که به خاطر هواداران پرسپولیس خیلی به مسئولان این تیم تخفیف داده ام ولی من زن و بچه دارم و نمی توانم برای تیمی مجانی بازی کنم. 

یک شب زودتر به تهران می آیم و بعد به خرم آباد می روم

وی درباره زمان بازگشتش به ایران افزود: کاروان نفت فردا شب به سمت تهران پرواز خواهد کرد اما من به دلیل اینکه می خواهم خانواده ام را ببینم امشب ساعت 00:30 بامداد از استانبول به سمت تهران خواهم آمد و ظهر فردا هم از تهران راهی خرم آباد خواهم شد تا خانواده ام را ببینم. تنها دلیل اینکه یک روز زودتر به ایران می آیم این است که قرار بود روز چهارشنبه بازیکنان در اختیار خودشان باشند و من ترجیح دادم این یک روز را مرخصی بگیرم و در کنار خانواده ام باشم. 

از رقابت با لوبانف هراسی ندارم

دروازه بان خرم آبادی فوتبال کشورمان در پاسخ به این سوال که اگر مقدمات حضورش در پرسپولیس فراهم شود مشکلی با دروازه بان ازبکستانی خواهد داشت یا خیر بیان داشت: اگر قسمت شود و به پرسپولیس بیایم هیچ مشکلی با حضور لوبانف ندارم. همان طور که او دروازه بان تیم ملی ازبکستان است من هم دروازه بان تیم ملی ایران هستم و از رقابت با هیچ کسی نمی ترسم.

بیرانوند در پایان گفت: برای هواداران پرسپولیس و مسئولان این تیم احترام بسیار زیادی قائلم و دوست دارم اگر قسمت شد در خدمت شان باشم اما باز هم می گویم من فرزند باشگاه نفت تهران هستم و در این تیم به همه چیز رسیده ام. قصد حاشیه سازی هم ندارم. هرچه آنها تصمیم بگیرند قبول خواهم کرد. در نهایت همه چیز را به خدا واگذار می کنم.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
خطر الگوسازی از هنرمندان؛ چرا جامعه درگیر ازدواج‌های فصلی بازیگران می‌شود؟
فیلم درگیری های گیرا هکتور بلرین و دله الی ( برنامه ۹۰)
ویدیو فیلم بررسی بازی جنجالی خاتم اردکان عمران ساری / دریافت کلیپ
فیلم ۵ حرکت دیدنی در NBA ؛ (۹۵/۰۸/۰۷) – دانلود و پخش
صادرات گاز ایران به ترکیه قطع شد
ظریف: مشکلات سوریه از راه سیاسی و مبارزه با گروههای تکفیری حل می شود
مذاکرات ایران و روس با محور تحولات منطقه
ظریف: مشکلات سوریه از راه سیاسی و مبارزه با گروههای تکفیری حل می شود
مذاکرات ایران و روس با محور تحولات منطقه
میل گیبسون آزادی مشروطش را به خاطر دخترش نقض کرد!
استخدام طراح صنعتی آقا در شرکت چدنیت صدر در تهران
معرفی سامانه مجازی پیشرفته مؤسسه نورالمجتبی(ع) (۳ عکس)
ره آوردها و ارمغان های انتخاب باب دیلن
کیلیپ فیلم شهر کوسکو کشور پرو +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم شناسایی گریل ماهی و گیره کبابی light my fire
فیلم گیره کبابی لایت مای فایر ( آپارات ) -دانلود و پخش
فیلم کارد لایت مای فایر ( آپارات ) -دانلود و پخش
فکرهای هنری بامزه و نو آورانه ادگار آرتیس (۱۱ عکس)
کلیپ فیلم برای کسایی که به من نظر نا مناسب میدن و حرسم رو در میارن
استخدام شرکت حفاظتی و مراقبتی جهان نظم توس نوین
تبلیغات