بسکتبال NBA؛ بهترین بازیکن‌های هفته معرفی شدند


وبسایت رسمی برنامه نود - جان وال از واشنگتن ویزاردز و کوین دورنت از اکلاهما سیتی تاندر به عنوان بهترین بازیکنان هفته NBA در کنفرانس های شرق و غرب انتخاب شدند. این دو برای بازی هایی که از ۱۱ تا ۱۷ ژانویه انجام دادند موفق به کسب این عناوین شدند.

به گزارش سایت نود، جان وال با ثبت میانگین ۲۵ امتیاز (رتبه ۴ شرق)، ۹٫۸ پاس منجر به گل (رتبه ۱ شرق)، ۶ ریباند و ۳ توپ ربایی (رتبه ۱ شرق)، واشنگتن را برای ثبت رکورد ۳ برد و ۱ باخت در مسابقات این هفته رهبری کرد. او در این هفته از رقابت ها دو دابل دابل امتیاز-اسیست ثبت کرد و در یک مسابقه ۷ توپ ربایی به دست آورد. این بازیکن در پیروزی ۱۱۸ بر ۱۰۴ تیمش مقابل ایندیانا پیسرز در روز ۱۵ ژانویه، ۲۸ امتیاز، ۸ پاس منجر به گل و ۷ ریباند به دست آورد.

کوین دورنت در بازی های این هفته متوسط ۲۶ امتیاز (رتبه ۳ غرب)، ۸٫۳ ریباند و ۴٫۳ پاس منجر به گل را به دست آورد و تیمش را برای کسب ۴ پیروزی یاری کرد. او در این هفته یک مسابقه ۳۰ امتیازی داشت و در دو بازی دابل دابل امتیاز-ریباند برای اکلاهما سیتی انجام داد تا تیمش مقابل دالاس موریکس، میامی هیت و مینسوتا تیمبرولوز (۲ بار) پیروز شود. دورنت در روز ۱۳ ژانویه ۹ شوت از ۱۴ اقدام خود را وارد سبد کرد و با کسب ۲۹ امتیاز (بیشترین امتیاز بازی)، ۱۰ ریباند و ۴ پاس منجر به گل، به اکلاهما کمک کرد تا دالاس را با نتیجه‌ی ۱۰۸ بر ۸۹ شکست دهد.

 

39046

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال