گزارش ویژه/ انقلاب در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال/ آنهایی که رفته بودند، برگشتند!


وب سایت رسمی برنامه نود- پس از ماجراهای دنباله دار کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی که منجر به استعفای دسته جمعی اعضای آن شد، علی کفاشیان مدتی فدراسیون فوتبال را بدون رئیس کمیته اخلاق اداره کرد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، علی اکبرمحمد زاده، آبانگاه، افراسیابی، اسدی مقدم و سمامی اعضای سابق کمیته اخلاق بودند که پس از ماجراهای کمیته اخلاق و کارلوس کی روش دسته جمعی استعفا داده بودند. فدراسیون بدون رئیس کمیته اخلاق بود تا اینکه در یکی از جلسات هیات رئیسه در آبان 94 اعضای جدید کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام شدند.

این خبر در 27 آبان اعلام شد که با نظر اعضای هیات رییسه فدراسیون فو‌تبا‌ل حسن زاده، عضو سابق کمیته‌ اخلاق این فدراسیون به عنوان رییس جدید این کمیته‌ معرفی شده و همچنین قطبی، سید اشرفی، علیزاده و حسینی به عنوان اعضای جدید کمیته‌ اخلاق فدراسیون فو‌تبا‌ل معرفی شده اند.

اما چند روز پیش خبر رسید که همه اعضای جدید کمیته اخلاق، به دلایلی که هنوز مشخص نشده است، استعفا داده اند و آنهایی که استعفا داده بودند (به غیر از محمدزاده و آبانگاه) به فدراسیون فوتبال برگشته اند.

ظاهرا پس از ماجرای سوشا مکانی و تعیین تلکیف ماجرایش در کمیته اخلاق، کفاشیان خواسته تا دوباره کمیته اخلاق فعال شود و به همین دلیل علی کفاشیان با اعضای قبلی تماس گرفته و از آنها خواسته تا دوباره بر سر کارشان حاضر شوند تا درباره پرونده سوشا مکانی که در حوزه کمیته اخلاق است، تصمیم گیری شود. طبق قوانینی که وجود دارد، باید کمیته اخلاق درباره مکانی حکم بدهد.

بر اساس آخرین اخبار در حال حاضر افراسیابی به عنوان سرپرست در این کمیته فعالیت می کند. نکته جالب حضور فردی به نام محمدزاده است که چند روز پیش به اشتباه و به عنوان رئیس کمیته اخلاق با خبرگزاری میزان درباره پرونده سوشا مکانی مصاحبه کرده بود. البته این فرد، همان محمدزاده معروف و رئیس قبلی نیست و فرد دیگری است و نامش صرفا تشابه اسمی است. به این ترتیب کسانی که همراه با محمدزاده و آبانگاه و به خاطر محمدزاده استعفا داده بودند دوباره به کمیته اخلاق برگشتند.

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال