http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

جلالی: 4 بازیکن داده ایم و فقط دغاغله را گرفتیم


جلالی: 4 بازیکن داده ایم و فقط دغاغله را گرفتیم

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نقل و انتقالات فعلا 4 بازیکن از دست داده‌ایم و فقط یک بازیکن جذب کرده‌ایم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مجید جلالی در نشست مطبوعاتی اظهار داشت: از فصل گذشته با 3 هدف کلی در سایپا شروع کردیم. اول اینکه چرخه تولید را به راه بیندازیم. در تیم امید 3 بازیکن از سایپا بودند؛ اخباری، ماهان رحمانی و ترابی. هدف دوم این بود که به ثبات برسیم. هدف سوم هم بستر سازی فرهنگی در باشگاه بود. اینکه بازیکن بتواند به یک سری مسائل پایبند باشد.

وی در مورد تعامل با مدیرعامل تاکید کرد: همیشه این اعتقاد را دارم که اگر می خواهیم به موفقیت برسیم 3 ضلع وجود دارد یکی بازیکنان که باید همدل باشند دوم گروه مربیگری و سوم گروه مدیریتی است. در عدم موفقیت همه جای دنیا فقط مربی را می بینند اما واقعا این 3 ضلع تکمیل کننده هم هستند.

سرمربی سایپا در مورد نقل و انتقالات گفت: فصل نقل و انتقالات 2 بخش دارد اگر خیلی پول دار هم باشیم 50 درصد ما هستیم و 50 درصد دیگر بازیکن است که اگر در نیم فصل باشد به 30 درصد از طرف ما می رسد زیرا باشگاه بازیکن مذکور هم مطرح است. 4 بازیکن از دست داده ایم و فقط دغاغله را جذب کردیم.

وی در مورد رسیدن به خواسته هایش تاکید کرد: هر 3 مسئله ای که گفتم زیرساخت‌های یک موفقیت است. این مسئله می تواند باثبات باشد. هدف گذاری ما را به نتیجه با ثبات می رساند. با تیم هایی رقابت می کنیم که از نظر امکانات نیروی انسابی و بودجه با آنها برابر نیستیم اما رقابت می کنیم و معتقدم که می توانیم. از نظر سطح بودجه رتبه 14 را داریم اما جایگاهمان در جدول خوب است که نشان می دهد می توانیم و تلاش خود را می کنیم.

سرمربی سایپا در مورد اینکه خواسته باشگاه‌ها نتیجه گیری است گفت: اولین روزهای سال 93 بود که به مدیرعامل گفتم می خواهم کار زیرساختی کنم. اگر کلنگ آن را خودم می زنم نوارش را هم خودم پاره کنم. تاکنون چنین اتفاقی رخ نداده و امیدوارم باشگاه سایپا این مسئله را فراهم کند. سال گذشته 14 بازیکن جوان را آوردیم اگر امسال از بازیکنان جوان کمتری استفاده کردیم دلایل خاصی داشت. حتی امسال هم نظر باشگاه بر نتیجه گرفتن بود باز هم به جوانگرایی فکر کردیم.

جلالی در مورد اینکه دغاغله مصدوم بوده تاکید کرد: اگر به او امید نداشتیم که جذب نمی کردیم. با پایین ترین سطح قرارداد راضی شد که به سایپا بیاید و خودش هم انگیزه زیادی دارد.

وی در مورد اینکه چقدر تشنه قهرمانی دارد گفت: قهرمانی برای هر مربی خیلی شیرین است. در طول این سال هایی که کار کردم نشان دادم که ذلیل قهرمانی نیستم و از هر شیوه‌ای استفاده نمی‌کنم. به فلسفه کاری خودم اعتقاد دارم. بیشتر به دنبال خدمت کردن هستم زیرا فکر می کنم ماندگارتر است منزلت در زمان بهتر از مقام است. تمام تلاش خود را می کنم که به نتیجه و مقام هم برسم.

سرمربی سایپا در مورد جدایی نکونام و جایگزینی او خاطرنشان کرد: در مورد نقل و انتقالات دوست ندارم صحبت کنم. بازیکنی وقتی می خواهد جدا شود خیلی سخت گیری نمی کنم. سعی می کنیم جای آنها را پر کنیم اگر نشد در تیممان ظرفیت های خوبی داریم که در نیم فصل اول کم بازی کردند. دلایل خاصی دارد از بازیکنان جوان استفاده نکردیم. یک جوانی داریم که مثل ترابی است اما منتظر فرصتی هستیم که به آنها میدان بدهیم. البته دلمان قرص نیست که این بازیکنان برای ما هستند یا خیر چرا که ناگهان به آنها می‌گویند که دفترچه سربازی پر کنند. این قانون برای دهه 60 است که جنگ بود. این قانون برای دوره حرفه ای فوتبال نیست و مغایر با این بخش است. نمی توانیم سرمایه گذاری کنیم. 

وی افزود: اول فصل سازمان لیگ می گوید که مالیات را بیاورید اما نگاه نمی کند که بازیکن 5 سال از باشگاه پولی نگرفته است. چرا فقط حامی اداره مالیات است؟! شاید 2 درصد بازیکن تقصیر داشته باشد اما چون نفوذی ندارند فقط آنها محاکمه می شوند. این موارد تبعیض است و باید به آن توجه کرد.

وی در مورد وضعیت ترابی که از نظر جسمی شرایط خوبی ندارد گفت: ترابی از سطح جوانان سایپا آمده و خیلی به این موارد توجه نمی کنم. او جوان اول آسیا است. اگر همه ما از او مراقبت کنیم و تیم به المپیک برود خواهید دید که در سطح بین‌المللی خواهد درخشید.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام مدیر سایت و صفحات اجتماعی دریک شرکت معتبر جهانگردی
همه چیزهایی که باید درباره کمی پروتئین C بدانید
آگهی دعوت به همکاری مهندسین جهت رتبه بندی
کبرای خندان عروس روستای هندوستان شد + فیلم ( آپارات )
استخدام منشی خانم در شرکت راهکار خلاق
استخدام مسئول فنی (دکتر داروساز) در شرکت دارویی
استخدام شرکت مژده در آذربایجان غربی
لگد افسر پلیس به صورت مظنون در حال بازداشت + فیلم ( آپارات )
انفجار در خط جابجایی گاز کشورمان ایران به کشور ترکیه + فیلم ( آپارات )
نیروهای عراقی پشت دروازه های موصل + فیلم ( آپارات ) -دانلود و پخش
مسافرکشی شگفت انگیز با موتور + فیلم +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم لحظه انفجار خط لوله گاز کشورمان ایران و کشور ترکیه. ( آپارات )
مردی که کرم زالو می خورد + فیلم +( آپارات ) پخش
توقف نا بهنگام ماشین پراید دردسر ساز شد + فیلم ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام حسابدار در شرکت نفوذناپذیران اطلاعات نوین در یزد
کیلیپ فیلم مردم آزاری پرش روی آدمای غریبه! +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم به دلیل دیگران خودتو به دردسر ننداز +( آپارات ) پخش
کلوپ: مجوز دارم نقل بکنم از فرگوسن خوشم می آید؟
کیلیپ فیلم به یاد کارتن لولک و بولک +( آپارات ) پخش
کلیپ فیلم اشتباه فاحش و سوتی خانوم ورزشکار
تبلیغات