شهرداری اردبیل با وجود مشکلات مالی تیم را حمایت می‌کند


به گزارش خبرنگار مهر، حمید لطف اللهیان عصر سه شنبه با حضور در تمرینات تیم فوتبال شهرداری اردبیل ضمن گفتگو با بازیکنان این تیم اضافه کرد: درآمد شهرداری اردبیل همانند سایر شهرداری ها در مقایسه با سال گذشته به شدت کاهش یافته در نتیجه در بحث عمرانی، فرهنگی و ورزشی با تاخیر و مشکل مواجه شده ایم.

وی با بیان اینکه بحث اقتصادی بر روی تمام فعالیت ها و کارهای این نهاد تاثیر گذاشته است، تصریح کرد: با این وجود توقعات و مطالبات مردم را در بحث ها و حوزه های مختلف از جمله خدمات یک روز نیز بی پاسخ نگذاشته ایم.

شهردار اردبیل با تاکید بر اینکه به دلیل مشکلات مالی نمی شود به مردم گفت که چون درآمد کاهش یافته پس زباله را جمع آوری نمی کنیم، ادامه داد: به تیم شهرداری نیز همین نگاه را داریم و با تمام مشکلات موجود تمام قد از تیم تاکنون حمایت کرده ایم.

وی بیان کرد: به صورت مداوم مشکلات و فعالیت های این تیم را رصد می کنیم و بر حمایت و پشتیبانی مالی و معنوی از این تیم تاکید داریم. چنانچه تاکنون اینگونه بوده و با تاخیر هم که باشد به هر حال تیم به جهت مالی حمایت شده است.

لطف اللهیان با بیان اینکه مشکلات تیم فوتبال شهرداری را فراموش نمی کنیم و در پی حل آن هستیم، خطاب به بازیکنان تصریح کرد: مردم بیشتر از شهرداری الان تیم فوتبال شهرداری را می شناسند و به تیم و بازیکنان آن علاقه دارند، لذا دوست داریم شما نیز با تلاش بیشتر و نتیجه گیری مطلوب این مردم را شاد کنید.

وی عنوان کرد: ما هم دوست داریم با پیروزی شما مردم شاد و خوشحال شوند و نشاط اجتماعی در جامعه رشد یابد، چراکه پیروزی شما پیروزی ما و مردم اردبیل است.

شهردار اردبیل با اشاره به تغییرات ایجاد شده در نیم فصل متذکر شد: بی شک این تغییرات تاثیرگذار خواهد بود و در بازی های آینده مردم اردبیل نتایج آن را خواهند دید.

وی در عین حال با اشاره به مشکلات مالی سایر باشگاه های کشور از حمایت مالی شهرداری اردبیل از باشگاه طی روزهای آینده خبر داد و بر تحقق آن قول مساعد داد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات