علت طرفداری یک غیر بومی (آقای علی زمانی ) از نماینده محترم جناب آقای مددی چه می تواند باشد ؟؟!!


علت حمایت از نماینده محترم جناب آقای مددی از طرف شخصی که اصلا اهل میانه نیست ودر یک شرکت خصوصی در تهران و در زمینه واردات ماشین الات سنگین راه سازی و معدنی فعالیت می کند و نماینده شرکت خارجی می باشد به چه دلیل می تواند باشد؟؟!!

چندین مدت است که در گروه ها و سایت های محلی شخصی به نام آقای علی زمانی از افرادی که از جناب مددی نماینده محترم انتقاد می کنند با توهین نمودن، تهمت و افترا زدن به منتقدین باعث منحرف کردن افکار عمومی از مسائل شده و می شود که در پی این جریان تحقیقاتی توسط یک سری از دوستان و بنده شده است که این شخص آیا وجود خارجی دارد یا نه؟ علت این توهین و تهمت،افترا زدن ها چه چیزی می تواند باشد که نتیجه این تحقیقات به این صورت به اطلاع عزیزان می رسد:

دوستان عزیز طی تماس تلفنی که با جناب آقای علی زمانی داشتم ایشان اظهار نمودند که اهل تهران و پدرشان اهل اراک و مادرشان اهل سراب می باشد و مدرک تحصیلی لیسانس مکانیک دارند و در یک شرکت که نمایندگی شرکت خارجی در زمینه های ماشین الات سنگین راه سازی و معدنی در ایران و دفتر شرکت هم در تهران می باشد مشغول به فعالیت هستند.

بیشتر اطلاعاتی را که ایشان در مورد شهروندان میانه ای دارند از طریق دوستان خود در میانه به ایشان داده می شود حالا اگر این ادعای جناب آقای علی زمانی درست باشد چرا کسی که اهل و ساکن شهرستان میانه نیست و هیچگونه تعصبی برای میانه ندارد به این صورت طرفداری از نماینده محترم جناب آقای مددی نماید و نامه های اسکن شده دفتر روابط عموی ایشان را داشته باشد و در سایت ها و گروه ها منتشر نماید.حتی به شهروندان میانه ای هم تهمت و افترا بزند و در مواردی بسیار باعث تفرقه بین نمایندگان و مردم شهرستان میانه باشد، ایشان چه منافعی دارند که اینگونه عمل می کنند آیا طرفداری جناب آقای علی زمانی بخاطر شهرستان میانه و کشور ایران است یا بخاطر منافع شخصی خود می باشد؟ ضمنا چه کسانی به جناب آقای علی زمانی این اطلاعات را می دهند حتی امروز که بنده داشتم با جناب آقای علی زمانی تلفنی صحبت می نمودم در همان حین کامنتی از جانب ایشان در یکی از گروه ها منشر شد حالا نتیجه گیری با خود شما است.

آیا این اکانت تنها توسط جناب آقای علی زمانی مدیریت می شود یا اشخاص دیگر؟

علی زمانی

۹۴/۹/۲ ۲۰:۴۸

خوب درست می گن اکانت شما واقعی نیست اینو دیگه همه می دانند کاش دیگران هم همچین کاری می کردند تا مجبور می شدید با اسم خودتان مطالب را بنویسید

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال