اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در شهرستان میانه برای دهمین دوره مجلس تا امروز


به گزارش صدای میانه ، در زمان تعیین شده برای ثبت نام در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، تعداد 32 نامزد برای دو سهمیه میانه نام نویسی کردند (1) (برخی نامزدها از تهران برای حوزه انتخابیه میانه ثبت نام کرده بودند،که در لیست قبلی نیامده بود ).

در مرحله نخست بررسی صلاحیت ها که توسط مراجع چهارگانه اطلاعات، دادگستری، نیروی انتظامی و اداره ثبت احوال انجام شد دو تن از کاندیداها رد صلاحیت شدند .(2)

در ادامه بررسی ها که از سوی هیات های نظارت شورای انجام می گرفت در مجموع 10 نفر رد صلاحیت یا احراز صلاحیت نشدند (3). نامزدهای ردصلاحیت شده تا پایان دیروز (29 دی ماه) برای اعتراض مهلت داشتند که از شهرستان میانه نیز تعدادی از کاندیداها اعتراض خود را به مراجع ذیصلاح اعلام کردند و به رغم همه تبلیغاتی که برخی نامزدها به راه انداخته اند باید تا روز 16 بهمن منتظر جواب قطعی باشند. لازم به ذکر است فعلا نه نامزدهای تایید شده قطعا و مطمئنا تایید نهایی شده اند و نه نامزدهای احراز صلاحیت نشده قطعا و مطمئنا ردصلاحیت شده اند و چه بسا در روزهای آتی شاهد تایید نامزدهای احراز صلاحیت نشده و رد نامزدهای تاییدصلاحیت شده باشیم .

ذیلا ً اسامی نامزدهای انتخاباتی شهرستان میانه که تایید صلاحیت شده اند را می آوریم (ترتیب اسامی بر اساس روز ثبت نام می باشد) :

پدرام اجلی حسین ابوالقاسم زاده حسنعلی قنبری ممان هوشنگ شهبازی محمدرضا حاجی اصغری قره داغی مظفر اجلی حافظ شورچی سیدبهلول حسینی اسماعیل حیدری آزاد حامد مرسلویی شمس مجدی سلیمی قهرمان مهدیخانی علیرضا آریامنش یعقوب شیویاری محمدعلی مددی فردین فرمند مددی قوشه بلاغی مصطفوی بهنام صفایی حاجی قاسمی

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال