شمسایی: دوست نداشتم با پای عمل‌کرده به تمرینات بروم/ پزشکم یک قهرمانی دیگر از من خواست و انگیزه‌ام بیشتر شد


وبسایت رسمی برنامه نود - آقای گل فوتسال جهان گفت: دوست نداشتم در حین برگزاری مسابقات لیگ برتر پایم را عمل کنم و به تمرینات بروم چرا که احساس بی‌روحی می‌کردم.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، وحید شمسایی در خصوص عمل جراحی زانوی پایش اظهار داشت: جا دارد ابتدا از تمام کسانی که به ملاقات من آمدند، تشکر کنم. به هر حال من 10 سال با این درد روبرو بودم و دکتر ابراهیمیان نسبت به مصدومیتم اشراف کامل دارد. درد زیادی حس می کردم و همین موضوع باعث شد تا پایم را به تیغ جراحان بسپارم.

وی ادامه داد: دوست نداشتم در حین مسابقات عمل کنم و با پای عمل‌ کرده به تمرینات بروم. چرا که احساس می‌کردم بی‌روح شده‌ام. منتظر ماندم تا لیگ تمام شود و پس از آن پایم را عمل کردم. فکر می‌کنم طول درمان من هم 50 روز به طول انجامد.

آقای گل فوتسال جهان در مورد ادامه فعالیتش خاطرنشان کرد: من خاک این رشته را خوردم و اگر قرار باشد روزی بازی نکنم این تصمیم را خواهم گرفت. در این زمینه هر کسی دوست دارد اقدامی انجام دهد و لطف او را می‌رساند اما من درگیر این قید و بندها نیستم. معتقدم اگر قرار است برای وحید شمسایی بازی خداحافظی انجام شود این امر باید برای همه باشد. به یاد دارم حیدریان در شرایط بسیار معمولی خداحافظی کرد.

شمسایی تاکید کرد: دکتر ابراهیمیان به من گفت که می‌توانم پس از دو ماه بازی کنم. دکتر نوروزی هم به اتاق عمل من آمد و گفت یک قهرمانی دیگر باید به او تحویل بدهم که این موضوع انگیزه من را بیشتر کرد و تمام تلاش خود را می‌کنم اما به هر حال برخی مواقع اتفاقات دست خود آدم نیست مثل لیگی که گذشت و من 8 هفته بیرون نشستم.

وی در مورد اینکه چه زمانی از بیمارستان مرخص می‌شود، گفت: من ظهر امروز مرخص خواهم شد و از فردا فیزیوتراپی خود را آغاز می‌کنم. جا دارد از زحمات دکتر نوروزی و دکتر ابراهیمیان بسیار تشکر کنم.

20441

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال