مرفاوی: بد است که پیشکسوتان از هم بی‌خبرند


وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی اسبق تیم استقلال گفت: خیلی بد است که ما پیشکسوتان اینقدر از هم دور و بی‌خبر باشیم.

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از فارس، صمد مرفاوی درباره حضورش در مراسم مرحوم رضا احدی کفت: ابتدا به خانواده او و جامعه ورزش این مصیبت را تسلیت می‌گویم. رضا احدی انسانی با شخصیت و مودب بود که صدایش در نمی‌آمد. ما سالها کنار هم بازی کردیم و حتی در آسیا هم قهرمان شدیم اما رضا هیچ موقع با کسی بد نبود و واقعا یک گل را از دست دادیم.

وی در مورد همکاری‌اش با مرحوم احدی در تیم‌های پایه استقلال اظهار داشت: من در تیم جوانان و رضا احدی در تیم امید کار می‌کردیم و با هم ارتباط خوبی داشتیم. بازیکنانی نظیر آندو، جباری، حیدری و ... در تیم جوانان بود که باید به تیم امید می‌رفتند و من با مرحوم احدی در ورزشگاه مرغوبکار همیشه در ارتباط بودیم و زحمات زیادی برای این تیم کشیدیم و توانستیم بازیکنان خوبی هم تحویل فوتبال دهیم. البته رضا به تیم عقاب رفت و کم کم از فوتبال دور شد.

مرفاوی تصریح کرد: متاسفانه در فوتبال ما وقتی فراموش می‌شوی کسی هم به سراغت نمی‌اید و این طبیعت فوتبال ما است. این خیلی بد است که ما از هم بی‌خبر باشیم. کاظم اولیایی به من گفت‌ که چرا در شادی‌ها نیستی و من به او گفتم کسی در شادی‌ها ما را دعوت نمی‌کنیم اما در مراسم‌های عزاداری بدون دعوت می‌آییم.

سرمربی اسبق تیم استقلال درباره طلبش از این باشگاه هم اظهار داشت: اینجا جای صحبت درمورد این موارد نیست من طلبم را از استقلال نگرفتم اما انسان بزرگی را از دست دادیم و اینجا نباید در مورد پول حرف زد.

20441

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات