واکنش های جالب به آروزی یک کودک سرطانی + عکس


آرزوی خاص یک کودک سرطانی مردم جهان را مجذوب کرد

یک بیمارِ 8 ساله مبتلابه سرطان پیشرفته از اهالی «رود آیلند» ظرف کمتر از یک هفته در چین به شهرت رسیده است. دوریان موری پس از 4 سال مبارزه با نوع نادری از سرطان ماهیچه به نام رابدومیوسارکوما به پدرش گفت آخرین و تنهاترین آرزویش این است که در چین مشهور شود... چون آن ها صاحب آن دیوار بلند هستند (منظورش دیوار بزرگ چین است).
روز یکشنبه پیام وی در پست فیس بوکش به اشتراک گذاشته شد و ظرف چند ساعت به چین رسید، یعنی جایی که فیس بوک مسدود است. مردم سراسر کشور چین هم درحالی که تابلوهایی با مضمون هشتک #DStrong در دست داشتند، تصاویری از خود را در فضای مجازی منتشر کردند.

کودک سرطانی ، کودک های سرطانی ، شبکه های اجتماعی

کودک سرطانی با یک آروزی عجیب جهان را مجذوب کرد

تا روز جمعه صبح خبر این کودک در رأس پر بازدیدترین های Weibo قرار داشت. به علاوه داستان دوریان به خارج از چین هم رسیده است و عکس های مردمی از فرانسه، ژاپن، سوییس و ایتالیا برای وی ارسال شده اند. در اکثر تصاویر مردم تابلویی در دست دارند که روی آن نوشته «دوریان تو در (اسم کشور) هم معروف هستی».

واکنش های جالب به آروزی یک کودک سرطانی + عکس

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال