انتظار ویژه از سرمربی تیم امید: دیگر تردید نکن


سایت رسمی برنامه نود- پراکندگی در خط دفاع، عجله و استرس در خط میانی و تک محوری در خط حمله از خصوصیات بازی تیم امید در نیمه اول رویارویی با چین بود.

به گزارش سایت نود و به نقل از ایران ورزشی، هر چند هر چقدر بازی پیش رفت، بازی بهتری از تیم امید کشورمان شاهد بودیم اما اولا، کسانی که مثل ما تماشاگر این مسابقه از جعبه جادویی بودند، حرص زیادی خوردند تا تیم توانست بردی را که دنبالش بودیم، کسب کند و دوما نشان داد که بازیکنان بسیار خوبی در تیم امید هستند که در صورت مدیریت صحیح این بازیکنان، تیم امید می‌تواند به راحتی راهی ریو شود.
باید قدر این بازیکنان باهوش و بااستعداد را دانست که با یک نیمه بازی کردن توانستند انسجام تیمی خوبی به دست بیاورند و با اختلاف کم، پیروزی را کسب کنند اما این پیروزی تاوان سنگینی را هم به همراه داشت، بازیکن جوان چین در گل اول همه شیرازه تیم ما را به هم ریخت و به راحتی دروازه اخباری را باز کرد اما آیا این تغییرات مداوم و از هم گسیختگی تیمی در تیم ملی امید طبیعی است؟
در حالی که محمد خاکپور در طول تمام روزهایی که این تیم را در اختیار داشت، می‌توانست همه این هماهنگی‌ها را در تیمش ایجاد کند و با توجه به اردوها و امکانات خوبی که در اختیار تیم امید بود، می‌توانست نه تنها یازده مرد اصلی خود، که حتی تعویض‌هایش را نیز مشخص کند. فدراسیون فوتبال بر عکس همه سال‌های گذشته، امسال برای تیم ملی امید چیزی کم نگذاشت و برای اولین بار بازی‌های لیگ برتر را به خاطر اردوی تیم امید تعطیل کرد. همه این اقدامات باید نتیجه‌اش در این مسابقات دیده می‌شد؛ هم ثبات فکری سرمربی و هم نمایش خوب بازیکنانی که امیدواری زیادی به آنها وجود داشت اما انگار تردیدهای خاکپور تمامی ندارد و شاید باز هم در رویارویی با ژاپن، تیم امید گرفتار تغییرات دیگری شود.

31980

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال