http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

درباره رفتارهای عجیب بیرانوند: بزرگ شو پسر


درباره رفتارهای عجیب بیرانوند: بزرگ شو پسر

سایت رسمی برنامه نود-  به بحث انتقال بیرانوند به پرسپولیس کاری نداریم. نکته در مورد رفتارهای این گلر است. دروازه‌بانی که تا فصل پیش بی نام و نشان بود و شاید کمتر کسی او را می‌شناخت. 

به گزارش سایت نود و به نقل از ایران ورزشی، بیرانوند در نفت اوج گرفت و با این تیم مشهور شد. شهرت خیلی زود پای گلر نفت را به برنامه‌های تلویزیونی هم کشاند و داستان فوتبالیست شدن این بازیکن در یکی از برنامه‌ها بدجور دل بینندگان تلویزیونی را به درد آورد.
نفت فصل پیش حال خوشی در لیگ داشت و به واسطه این حال خوش بازیکنان این تیم هم در بین تیم‌های بزرگ مشتریان زیادی پیدا کردند. در ابتدای فصل هم باشگاه استقلال برسر خرید بیرانوند با باشگاه نفت وارد اختلاف شد تا جایی که گلر نفت در مصاحبه‌ای عجیب عنوان کرد به باشگاه استقلال نرفته و به خانه دوستش رفته که نزدیک باشگاه استقلال است.
این رفت و آمدهای بیرانوند آغاز حاشیه‌های رفتاری این بازیکن شد. با شروع فصل بیرانوند با فرستادن پیامک‌هایی دردسرهای تازه‌ای برای تیمش درست کرد و همین پیامک‌ها باعث شد تا منصوریان این گلر را روی نیمکت بنشاند و از گلر دیگری استفاده کند. بیرانوند اما با شناخته شدن در فوتبال آن روی سکه را به کادرفنی و مدیرعامل نفت نشان داد و به جنجالی ترین بازیکن نفت مبدل شد. تازه ترین حاشیه‌های این بازیکن هم به مذاکراتش با پرسپولیس برمی‌گردد. قبل از سفر نفت به ترکیه این بازیکن با پرسپولیس مذاکره کرد و اگر اجبار قراردادش نبود حاضر نمی‌شد با نفت به این کشور برود.
در اردوی ترکیه برای اینکه سروصداها بخوابد و به رسانه‌ها نشان بدهند قنبرزاده و بیرانوند با هم مشکلی ندارند با یک مراسم روبوسی و عکسی که از آن مراسم در تمرین انتشار دادند سعی کردند ماجراهای بیرانوند را ختم به خیر کنند اما از آنجایی که تب شهرت بعضی از بازیکنان را متفاوت از قبل می‌کند، گلر نفت را هم متفاوت کرده و این بازیکن هر لحظه با رفتارهای عجیبش کادرفنی و مسوولان نفت را متعجب می‌کند. آخرین خبر از اردوی نفت هم برمی‌گردد به رفتارهای عجیب بیرانوند در بازی دوستانه و همچنین شایعه پرسپولیسی شدنش! منصوریان هم با اینکه مربی جوانی است اما نشان داده که با بازیکن سالاری مبارزه می‌کند. منصوریان برای رفتارهای عجیب بیرانوند یک تدبیر جدید دارد. دور کردن این بازیکن از جمع بازیکنان دیگر نفت! فرستادن این گلر به انفرادی! منصوریان قبل از سفر به ترکیه گفته بود که دلیل مخالفتش با پرسپولیسی شدن این گلر به خاطر این نیست که او یک استقلالی است و حاضر نیست با پرسپولیسی‌ها همکاری کند بلکه بیرانوند فعلا نمی‌تواند در این شرایط با اخلاقی که دارد به تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس برود. سرمربی نفت شاید راست می‌گفت و رفتارهای عجیب بیرانوند نشان می‌دهد در تیم‌هایی مثل پرسپولیس موفق نخواهد بود.

31980

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
امسال یک پرتاب ماهواره خواهیم داشت
نفوذ علمی برای کاهش روحیه انقلابی گری در حوزه علم و فناوری/ غفلت جدی در زمینه جریان شناسی علمی
کلیپ فیلم اردوی کلاس دوم
تاکید بر رعایت اصول مدیریت سبز در طرح های عمرانی دانشگاه ها
دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند
ویدیو فیلم سیه بنوئیه۷۰ ( آپارات )
بازدید هیئت عالی رتبه علمی و فناوری ایران از مهم ترین قطب فناوری پیشرفته چین
دانشگاه آزاد پاسخ وزارت علوم را داد/ استقبال دانشگاه آزاد از پای بندی وزارت علوم به مقررات آموزشی
بازگشت مابه‌التفاوت قبض‌های تلفن به حساب مردم!
ژورنال انواع مدل لباس عروس ۲۰۱۷ ایرانی و اروپایی سری اول
محمدعلی کلی در قاب چهار قرار گرفت
دستگیری 120 نفر از اراذل و اوباش در تهران
نوزاد در خواب چه می بیند؟
«یاسمین» زنان ایرانی را تهدیدمی‌کند
رشد اقتصادی و مهار تورم چگونه محقق شد؟
ویدیو فیلم موزیک ویدئو یا نماهنگ همایش ارگونومی ( آپارات )
فیلم ۱۳ روز تا رای گیری و انتخابات ایالات متحده؛آخرین خبر ها و گفتاورد ها ( آپارات ) -دانلود و پخش
کیلیپ فیلم رامسر میزبان سرمایه گذاران قسمت توریستی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم مادر ۳۳ ساله صاحب شش فرزند شد +پخش
کلیپ فیلم دستگیری ۱۲۰ نفر از اراذل و اوباش در تهران +پخش
تبلیغات