درباره رفتارهای عجیب بیرانوند: بزرگ شو پسر


سایت رسمی برنامه نود-  به بحث انتقال بیرانوند به پرسپولیس کاری نداریم. نکته در مورد رفتارهای این گلر است. دروازه‌بانی که تا فصل پیش بی نام و نشان بود و شاید کمتر کسی او را می‌شناخت. 

به گزارش سایت نود و به نقل از ایران ورزشی، بیرانوند در نفت اوج گرفت و با این تیم مشهور شد. شهرت خیلی زود پای گلر نفت را به برنامه‌های تلویزیونی هم کشاند و داستان فوتبالیست شدن این بازیکن در یکی از برنامه‌ها بدجور دل بینندگان تلویزیونی را به درد آورد.
نفت فصل پیش حال خوشی در لیگ داشت و به واسطه این حال خوش بازیکنان این تیم هم در بین تیم‌های بزرگ مشتریان زیادی پیدا کردند. در ابتدای فصل هم باشگاه استقلال برسر خرید بیرانوند با باشگاه نفت وارد اختلاف شد تا جایی که گلر نفت در مصاحبه‌ای عجیب عنوان کرد به باشگاه استقلال نرفته و به خانه دوستش رفته که نزدیک باشگاه استقلال است.
این رفت و آمدهای بیرانوند آغاز حاشیه‌های رفتاری این بازیکن شد. با شروع فصل بیرانوند با فرستادن پیامک‌هایی دردسرهای تازه‌ای برای تیمش درست کرد و همین پیامک‌ها باعث شد تا منصوریان این گلر را روی نیمکت بنشاند و از گلر دیگری استفاده کند. بیرانوند اما با شناخته شدن در فوتبال آن روی سکه را به کادرفنی و مدیرعامل نفت نشان داد و به جنجالی ترین بازیکن نفت مبدل شد. تازه ترین حاشیه‌های این بازیکن هم به مذاکراتش با پرسپولیس برمی‌گردد. قبل از سفر نفت به ترکیه این بازیکن با پرسپولیس مذاکره کرد و اگر اجبار قراردادش نبود حاضر نمی‌شد با نفت به این کشور برود.
در اردوی ترکیه برای اینکه سروصداها بخوابد و به رسانه‌ها نشان بدهند قنبرزاده و بیرانوند با هم مشکلی ندارند با یک مراسم روبوسی و عکسی که از آن مراسم در تمرین انتشار دادند سعی کردند ماجراهای بیرانوند را ختم به خیر کنند اما از آنجایی که تب شهرت بعضی از بازیکنان را متفاوت از قبل می‌کند، گلر نفت را هم متفاوت کرده و این بازیکن هر لحظه با رفتارهای عجیبش کادرفنی و مسوولان نفت را متعجب می‌کند. آخرین خبر از اردوی نفت هم برمی‌گردد به رفتارهای عجیب بیرانوند در بازی دوستانه و همچنین شایعه پرسپولیسی شدنش! منصوریان هم با اینکه مربی جوانی است اما نشان داده که با بازیکن سالاری مبارزه می‌کند. منصوریان برای رفتارهای عجیب بیرانوند یک تدبیر جدید دارد. دور کردن این بازیکن از جمع بازیکنان دیگر نفت! فرستادن این گلر به انفرادی! منصوریان قبل از سفر به ترکیه گفته بود که دلیل مخالفتش با پرسپولیسی شدن این گلر به خاطر این نیست که او یک استقلالی است و حاضر نیست با پرسپولیسی‌ها همکاری کند بلکه بیرانوند فعلا نمی‌تواند در این شرایط با اخلاقی که دارد به تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس برود. سرمربی نفت شاید راست می‌گفت و رفتارهای عجیب بیرانوند نشان می‌دهد در تیم‌هایی مثل پرسپولیس موفق نخواهد بود.

31980

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات