http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کردنوری: در نقل و انتقالات راهی را رفتیم که کسی نمی‌رود


کردنوری: در نقل و انتقالات راهی را رفتیم که کسی نمی‌رود

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ما در فصل نقل و انتقلات راهی را رفتیم که کسی نمی‌رود و مستقیم با باشگاه مذاکره کردیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، عباس کردنوری در مراسم تشییع پیکر رضا احدی اظهار داشت: متاسفانه تنها جایی که ما بیشتر در مورد واقعیت ها صحبت می‌کنیم همین مجالس عزا است به هر حال این هم خوب است که فرصتی پیش می‌اید در این باره صحبت کنیم. احدی حجب و حیای خاصی داشت او هنگامی که در تیم زیر 20 سال بازی می‌کرد من او را به بانک مرکزی آوردم.

وی ادامه داد: در آن سالها اتفاقاتی افتاد که باعث شد شکل اولیه استقلال به وجود بیاید اما احدی به خاطر این اتفاقات به دنبال باج نبود هر چند که افرادی بودند که کاری انجام ندادند و به دنبال باج خواهی بودند.

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال درمورد اینکه آیا این تیم در فصل نقل و انتقالات نیم فصل خوب کار کرده گفت: خیر البته پیش‌بینی ما هم همین بود چرا که ما در صدر جدول قرار داشتیم و تیم ها خیلی سخت بازیکنانشان را در اختیار ما قرار می‌دهند. ما راهی را رفتیم که کسی نمی‌رود و مستقیم با باشگاه صحبت کردیم و طبیعتا باشگاه هم نمی‌خواهد بازیکنان ستاره خود را از دست بدهد لیستی که کادر فنی داده بود به نفرات کلیدی تیم ها اشاره شده بود جذب برخی‌ها قانوناً نمی‌شد اتفاق بیفتد و برخی دیگر هم ممکن نبود.

وی در مورد صحبت‌های نظری جویباری و اختلاف‌هایی که بین او و معینی وجود دارد گفت: ما در فصل نقل و انتقالات ابتدای لیگ تلاش خوبی کردیم و بازیکنان خوبی را هم جذب کردیم. تیم کنونی اگر چه یکی دو مهره نیاز دارد اما نتوانستیم یک بازیکن پلی‌میکر پیدا کنیم.

وی در مورد اینکه آیا نبود نظری جویباری در عدم موفقیت تیم در نیم فصل نقل و انتقالات موثر بوده گفت: من نمی‌توانم در این باره قضاوت کنم به هر حال همانطور که گفتم در نیم فصل تیم‌ها بازیکنانشان را سخت‌تر از دست می‌دهند امکان داشت اگر نظری جویباری بود موفق‌تر بودیم و شاید این اتفاق نمی‌افتاد. مثلا در مورد بختیار رحمانی نمی‌توان چیزی گفت.

کردنوری درمورد اینکه آیا استقلال به تیموریان نیاز داشته گفت: این بازیکن اولویت اول ما نبود زیرا ما بازیکنان هافبک دفاعی خوبی داریم آنقدر که در پست هافبک بازی‌ساز نیازمند بازیکن هستیم در پست‌های دیگر وجود ندارد البته خوشبختانه جوانانی داریم که کمبودهای تیم را جبران می‌کنند.

وی در مورد اینکه در فیلم ناصر حجازی او را به عنوان عامل رفتن ناصر حجازی از استقلال معرفی کردند گفت: خیر چنین چیزی نبوده من خودم شخصا حجازی را به استقلال آوردم زمانی هم که او از استقلال جدا شد خودش گفت که استقلال به او دویست هزار تومان می‌داده و تیم دیگر 350 هزار تومان. شاید نیاز او بوده که این تصمیم را گرفته در زمانی هم شکافی بین او و هواداران به وجود آمده بود و حتی حجازی خانه‌نشین شده بود که من در صدد برطرف کردن این شکاف بودم.

وی افزود: اگر آوردن حجازی در آن زمان 5 درصد به سود تیم بود شاید 95 درصد به من فشار می‌آورد اما من آن 5 درصد را ارجح‌ دانستم. اولین فردی هم که به او حکم مربیگری داد من بود چرا که هنگامی که بازی می‌کرد در نقش مربی هم فعالیت داشت.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
حکم قصاص برای مأمور سد معبر و قاتل دست‌فروش در تهران
کاظم زاده نماینده ایلام خطاب به یکی از مدیران وزارت کشاورزی: تو غلط کردی به مردم ایلام اهانت کردی!
نحوه تهیه املت عدس
پورنوگرافی در زندگی زناشویی چیست؟
قاتل بخشیده شده دوباره دست به قتل زد (+عکس)
استخدام شرکت آریا سازه
استخدام مشاور فروش خانم در فروشگاه بی بی کیش
فیلم گل شگفت انگیز دیگ فورلان به کشور آلمان(جام جهانی۲۰۱۰) ( آپارات ) -دانلود و پخش
استخدام نقشه بردار جهت نقطه زنی درختان در شیراز
کیلیپ فیلم بررسی روزنامه های ورزشی جهان (۹۵/۰۸/۰۵) +( ورزش ۳ ) پخش
کلیپ فیلم هوشمندانه ترین توپ دزدی ها بازیکنان از دروازبان ها +(برنامه ۹۰) پخش
فیلم تمرینات راموس برای بازگشت به میادین -دانلود و پخش
زندگی ایده ای نیکوس کازانتزاکیس؛ جست و جوی ناتمام (۶ عکس)
کلیپ فیلم سوپرگلهای زیبا از ضربات ایستگاهی در امسال +(برنامه ۹۰) پخش
فیلم حرکات نمایشی زلاتان در تمرینات – دانلود و پخش
کیلیپ فیلم تمرین انفرادی آمادگی جسمانی راموس + دریافت کلیپ
عزت ثروت آفرین
کلیپ فیلم برترین و دیدنی ترین ضربات آزاد + پخش
اولین قدم برای دستگیری خاوری برداشته شد
فیلم اروند
تبلیغات