بیوگرافی “سوشا مکانی” + عکس


نام: سوشا

نام خانوادگی: مکانی

تاریخ تولد: 1365/8/27

محل تولد: بندر انزلی

--------------------------------

سوشا مکانی متولد 27 آبان 1365 در بندرانزلی بازیکن فوتبال اهل ایران است.

 کودکی سوشا مکانی ، بیوگرافی سوشا مکانی ، عکسهای سوشا مکانی

عکس کودکی سوشا مکانی

مکانی به طور رسمی فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست. سوشا مکانی در فصل 1393–1392 به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید.

سوشا مکانی دروازبان ، عکسهای سوشا مکانی ، همسر سوشا مکانی

او با وجود اینکه دروازبان است ولی توانسته گل های زیادی در دوران حرفه ای فوتبالش به ثمر برساند.

او دارای سه برادر است و از دوازده سالگی در تهران زندگی کرده است.

مکانی در بازی استیل آذین و پرسپولیس

در دقایق پایانی بازی استیل آذین و پرسپولیس در حالی که نتیجه بازی یک بر یک مساوی بود. سوشا مکانی ظاهراً دچار آسیب دیدگی شد و توپ را به خارج از زمین فرستاد. بازیکنان پرسپولیس که مصدومیت سوشا مکانی را قبول نداشتند به توصیه علی دایی از دادن توپ به حریف خودداری کردند. پس از پرتاب توپ، پرسپولیس موفق به ثمر رساندن گل شد و این آغاز درگیری دو تیم گردید.

سوشا مکانی و علی دایی ، همسر سوشا مکانی ، بیوگرافی بازیکنان

سوشا مکانی و علی دایی

سوشا مکانی پس از این بازی از اینکه الگوی ورزشی خود را علی دایی انتخاب کرده بود، اظهار پشیمانی کرد.علی دایی در واکنش به این اظهار نظر سوشا مکانی گفت: همان بهتر که من اسطوره چنین ورزشکاری نباشم.

حضور سوشا مکانی در پرسپولیس

سوشا در تاریخ 18 خرداد 1393 با عقد قراردادی دو ساله به پرسپولیس پیوست. سوشا که در فولاد یک فصل رؤیایی را تجربه کرده بود با این کارنامه درخشان به پرسپولیس پیوست.نیم فصل سال اول حضور سوشا در پرسپولیس چیزیی جز اشتباهات پی در پی همراه نداشت اما با اخراج نیلسون توسط حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس با این طرز فکر که سوشا به آرامش برسد در نیم فصل دوم سوشا عملکرد بهتری از خود نشان داد.

سوشا مکانی در پرسپولیس ، بیوگرافی بازیکنان ، کودکی سوشا مکانی

بازی سوشا مکانی در سینما

در سال نود و چهار با بازی در فیلم آن آواز غمناک به کارگردانی آرش سنجابی به صورت رسمی وارد حرفه بازیگری نیز شد. او در این فیلم نقش یک خبرنگار را بازی کرده است. جواد عزتی، شاهرخ استخری و تینا آخوندتبار از دیگر بازیگران این فیلم بودند.

سوشا مکانی و تینا آخوندتبار ، کودکی سوشا مکانی ، بیوگرافی ورزشکاران

سوشا مکانی و تینا آخوندتبار

افتخارات سوشا مکانی

قهرمانی لیگ برتر ایران با فولاد خوزستان

عکسهای سوشا مکانی ، بیوگرافی ورزشکاران ، بازداشت سوشا مکانی

باشگاه کنونی پرسپولیس
شمارهٔ پیراهن 1
پُست دروازه بان
باشگاه های حرفه ای
سال ها باشگاه ها بازی (گل)
2006–2008
2008–2010
2011–2012
2011–2013
2013–2014
2014-2016
فجرسپاسی
پاس همدان
استیل آذین
نفت تهران
فولاد خوزستان
پرسپولیس
42 (1)
44 (0)
10 (0)
56 (0)
23 (0)
18 (5)
تیم ملی
2007
2012-
زیر 23 سال ایران
ایران

6 (0)
3 (0

بازداشت سوشا مکانی

سوشا مکانی در تاریخ 13 دی ماه 1394 بدلیل انتشار عکس های خصوصی اش در شبکه های اجتماعی، بازداشت شد.

سوشا مکانی دروازه بان جنجالی پرسپولیس که این روزها به طرز عجیبی در برزخ قرار دارد و تکلیف آینده فوتبالی او اصلا مشخص نشده است بعد از اینکه پست های خود در اینستاگرام را پاک کرد دوباره امروز پیامی در صفحه شخصی اش منتشر کرده است که در ادامه می خوانید.
اینستاگرام سوشا مکانی ، بازداشت سوشا مکانی ، زندگینامه سوشا مکانی

دروازه بان پرسپولیس گفت: «اینجا دنج ترین جای دنیاست. اینجا زادگاه من است. وقتی بچه بودم و دلم می گرفت تنها جایی که بدون کوچکترین هزینه مرا در آغوش می گرفت. میدونم حواست به من هست. حرف هایی که به هم زدیم یادت نره. تو رازدارترین هستی حتی رازدارتر از دوستانی که خود را به تو نزدیک می دانند و اسرار زندگی ات را فاش می کنند. عهدی که بستیم را فراموش نکن. عهدهای دنیایی همگی بوی خیانت می دهد...»

عکس های سوشا مکانی

سوشا مکانی ، زندگینامه سوشا مکانی ، بیوگرافی کامل سوشا مکانی

عکس های سوشا مکانی

ماشین سوشا مکانی ، بیوگرافی کامل سوشا مکانی ، ‌سوشا مکانی و همسرش

ماشین سوشا مکانی

سوشا مکانی و همسرش ، ‌سوشا مکانی و همسرش ، سوشا مکانی متولد

  سوشا مکانی و همسرش

سوشا مکانی و همسرش ، سوشا مکانی متولد ، سوشا مکانی اینستاگرام

عکس سوشا مکانی و همسرش

گفتگو با سوشا مکانی

با سوشا مکانی که همواره از کسانی صحبت می کند که می خواستند برای او دردسر درست کنند و اینکه آینده اش را در کنار دایی چطور می بیند صحبت کردیم.


از بچگی طرفدار پرسپولیس که نبودی؟

- من پسر پرسپولیس نیستم و استقلالی هم نبودم، بلکه تنها برای کمک به پرسپولیس آمده ام چون معتقدم کار سخت مال مرده... واقعا از حضور در پرسپولیس خوشحالم و آمده ام تا از نظر فنی پیشرفت کنم. هدف اولم قهرمانی در لیگ است و بعد می خواهم با پرسپولیس قهرمان آسیا شوم و از پرسپولیس به تیم ملی برسم.

زندگی ات در پرسپولیس چقدر متحول می شود؟

- از نظر فوتبالی برای تحول آمده ام و می خواهم یک زندگی جدید را تجربه کنم اما از لحاظ شخصیتی همان سوشا مکانی همیشگی هستم و خیلی تغییر نخواهم کرد. 

سوشا مکانی اینستاگرام ، سوشا مکانی

اگر در پرسپولیس حق ات را بخورند اعتراض نمی کنی؟

- کسی که برای گرفتن حق همیشه جنگیده، حق دیگران را نمی خورد. علی دایی اگر چنین بود، هرگز به پرسپولیس نمی آمدم. من برای اینکه می دانم دایی حق خور نیست به پرسپولیس آمدم.

همیشه می گویند در تیم های بزرگ باندبازی است، این باندبازی ها تو را بر هم نمی ریزد؟

- یک بار هم گفتم علی دایی را به خاطر اینکه به این مسائل توجه ندارد، دوست دارم؛ پس شما چه اصراری دارید مرا از الان وارد حاشیه کنید! من تازه به این فوتبال نیامده ام که ندانم در آنجا چه خبر است. مطمئن باشید مشکلی برای من به وجود نمی آید.

راستش چون تو را می شناسم می پرسم؛ تو شخصیتی داری که زیر بار حرف زور نمی روی، برای همین این سوال را پرسیدم که از حق خوری نمی ترسی؟

- در نفت اتفاقاتی برای من افتاد که خیلی چیزها را متوجه شدم و حالا دوست و دشمنم را خوب می شناسم و می دانم چطور حقم را بگیرم. من بابت همین اخلاق تاوان زیادی دادم اما صدایم را خاموش نکردم . حالا هم نمی گذارم کسی حق مرا بخورد، چون قرار نیست حقی از کسی گرفته شود. هنوز فصل شروع نشده و نمی توان در مورد آینده صحبت کرد.

سرگرمی سوشا جدای از فوتبال چیست؟

- من کتاب و موسیقی را دوست دارم؛ البته مجلات مدلینگ هم زیاد می خوانم و بیشتر وقتم را در خانه هستم، حالا که فصل بدنسازی است فقط می خوابم و توان بیرون رفتن از خانه را هم ندارم.

سوشا مکانی ، بیوگرافی سوشا مکانی

حالا که پرسپولیسی شدی، چقدر هزینه لباس می کنی؟

- من قبل از اینکه پرسپولیسی شوم علاقه زیادی به مدلینگ داشتم و زیاد خرج لباس می کردم. اصولا لباس های خاص زیاد می خرم و البته یکسری لباس ها، بیخودی گران است.


حدودا ماهی چقدر خرج پوشاک می کنی؟

- معلوم نیست، با این تورم هر ماه یک رقمی خرج می کنم اما اجازه دهید نگویم.

از نظر تو خوش تیپ ترین بازیکن جام جهانی کدام بازیکن بود؟

- پیکه و حقیقی. (خنده)

گویا در زندگی خصوصی ات هم خیلی چالش داشتی؟

- شرایط زندگی بعضی وقت ها آنطوری که شما می خواهید پیش نمی رود. من هم فکر می کردم زندگی ام روی غلتک است اما مسائلی پیش آمد که ترجیح می دهم رسانه ای نشود. من الان فقط به تغییرات و پیشرفت فکر می کنم. 

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال