خوردبین: کسی نیست به پیشکسوتان بیمار پرسپولس رسیدگی کند


وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پر‌سپولیس چندین پیشکسوت تیمش مثل مرحوم «رضا احدی» شرایط خوبی ندارند و باید به آنها توجه جدی شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، محمود خوردبین، سرپرست باشگاه پر‌سپولیس درباره درگذشت مرحوم رضا احدی گفت: متاسفانه بهترین کاری که برای پیشکسوتان انجام می‌دهند این است که آنها را پس از مرگشان به ورزشگاه شیرودی می آورند و یک دور می‌چرخانند و در نهایت خاک می‌کنند. الان ما پیشکسوت مریض در خانه زیاد داریم. از جمله وحید قلیچ، شفقتیان و بهزادی کسانی هستند که پیشکسوت محسوب می‌شوند ولی در بیمارستان بستری هستند و یا با بیماری دست و پنجه نرم می‌کنند. کسی نیست به آنها کمک کند و این در حالی است که اکنون آنها نیاز به کمک دارند.

 وی در پاسخ به این سوال که آیا خاطره‌ای از رضا احدی دارد یا نه نیز گفت: جز احترام و آقایی، چیزی از او به یاد ندارم.

 سرپرست پر‌سپولیس در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا دیده بوده مرحوم احدی در داربی‌های پایتخت نسبت به بازیکنان و هو‌اد‌ا‌ران پر‌سپولیس بی احترامی یا بی ادبی کرده باشد هم عنوان کرد: هیچ وقت چنین چیزی را از مرحوم احدی ندیدم. او واقعا انسان بسیار خوب و دوست داشتنی بود.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات