طالب‌لو: درباره احدی از خودم گله دارم


وبسایت رسمی برنامه نود - د‌ر‌وازه‌بان باشگاه استقلال می‌گوید مرحوم رضا احدی در زمانی که در تیم‌های پایه استقلال کار می‌کرد با بازیکنان این تیم رابطه بسیار صمیمی داشته است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، وحید طالب‌لو، د‌ر‌وازه‌بان باشگاه استقلال با ابراز تاسف از درگذشت مرحوم "رضا احدی" گفت: این اتفاق تلخ را به جامعه فو‌تبا‌ل ایران تسلیت می‌گویم. واقعا حیف است که آنقدر راحت پیشکسوتان‌مان را از دست می‌دهیم. بارها و بارها این مساله را گفته‌ام که درگذشت امثال احدی می‌تواند تلنگری به ما باشد. آنها توقع زیادی از ما ندارند و یاد کردن از آنها و دعوتشان به مراسم مختلف کمترین کاری است که ما می‌توانیم برای آنها انجام دهیم. شاید در دوره ما همین مراسم باشکوهی را که برای پیشکسوتان که تازه در گذشته‌اند می‌گیرند برگزار نکنند.

 او ا‌دا‌مه‌ داد: من فکر می‌کنم این چرخه فو‌تبا‌ل ما مشکل دارد. ما باید کاری کنیم که از تجربیات پیشکسوتان بهره مند شویم. سن پنجاه و چند سالگی سن زیادی برای یک ورزشکار نیست که از دنیا برود. من واقعا از درگذشت آقای احدی متاسفم.

 د‌ر‌وازه‌بان استقلال در پاسخ به این سوال که آیا خاطره خاصی از مرحوم احدی دارد یا نه، گفت: من در تیم‌های پایه استقلال با آقای احدی کار کرده‌ام و چیزی که از ایشان به خاطرم هست، این که با توجه به اختلاف سنی کم ما با یکدیگر ایشان با بازیکنان خیلی رفیق و صمیمی بود. خیلی جاها بازیکنان مشکلات شخصی‌شان را هم به آقای احدی می گفتند. ایشان از همه توانش برای حل مشکلات استفاده می‌کرد. من اولین گله را به خودم دارم که چرا به این راحتی امثال احدی را از دست دادیم.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال