ویژه/ اولین تمرین آندو با سایپا؛ 14 نارنجی، تن کاپیتان تیم ملی


سایت رسمی برنامه نود – آندرانیک تیموریان برای اولین بار با تیم جدیدش تمرین کرد. کاپیتان تیم ملی در آستانه بازگشت به استقلال هم بود اما در نهایت راهی تیم جلالی شد.

به گزارش سایت نود، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که دیروز و در آخرین ساعات نقل و انتقالات نیم فصل راهی سایپا شده بود امروز برای اولین با تیم جدیدش تمرین کرد.
آندو فصل را در تیم ام‌صلال قطر آغاز کرد اما نیم فصل از این تیم جدا شد و به ایران برگشت. تیموریان که گفته می‌شد با استقلال هم مذاکره کرده، در نهایت با سایپا قرارداد امضا کرد و در نیم فصل دوم با لباس این تیم به میدان می‌رود.

حضور آندو که پیراهن 14 سایپا را به تن کرده بود، با استقبال گرم کادرفنی و بازیکنان این تیم همراه شد. مجید جلالی، سرمربی سایپا پیش از آغاز تمرین و در جلسه تئوری به کاپیتان تیم ملی خوشامد گفت. 

ابراهیم صادقی، کاپیتان سایپا هم دقایقی با کاپیتان تیم ملی گفتگو کرد و حضورش در این تیم را به او خوشامد گفت. حضور آندو در ادامه با استقبال سایر بازیکنان سایپا هم مواجه شد و آنها هم به آندو بابت حضور در سایپا خوشامد گفتند.

 

با شروع تمرین هم آندو در بخش دفاعی چند تمرین اختصاصی انجام داد. نکته جالب این تمرین حضور آندو به عنوان نفر اول ارسال کننده ضربات ایستگاهی بود. او با توجه به مهارت بالایی که در این بخش دارد، در کنار میلاد میداودی به عنوان نفرات اصلی سایپا در زدن ضربات ایستگاهی این مسئولیت را برعهده خواهد داشت.

 

31980

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال