فن خال در پایان فصل بازنشسته می شود؟


وبسایت رسمی برنامه نود - احتمال دارد لوئیز فن خال در پایان فصل از سرمربیگری یونایتد کنار رود.

به گزارش وبسایت نود، اگرچه فن خال دوران سخت دسامبر و ژانویه را پشت سر گذاشت و هنوز هم روی نیمکت یونایتد قرار دارد و با کسب چند پیروزی مهم، به نظر میرسد دیگر خطر اخراج وی را تا پایان فصل تهدید نمی کند، اما احتمالاً وی خود در پایان فصل از سرمربیگری یونایتد کنار خواهد رفت.

یکی از منابع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد از میرر اسپورت، مدعی شده است که فن خال در این فکر است که با توجه به فشارهای عمومی و انتقادات رسانه ها، در پایان فصل جاری، و یک سال مانده پیش از پایان قرارداد سه ساله اش با یونایتد این تیم را ترک کند و در واقع از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

فن خال در ماه گذشته اعلام کرده بود قصدی برای استعفا ندارد و البته مورد حمایت باشگاه است ولی شاید فشارهای اخیر باعث شده نظرش عوض شود و با توجه به شرایط سنی، یک سال زودتر از دنیای فوتبال خداحافظی کند.

فن خال 64 ساله، در زمان عقد قرارداد سه ساله با یونایتد، اعلام کرده بود این احتمالاً اخرین شغل او است.

در پایان فصل، احتمال حضور ژوزه مورینیو در الدترافورد بسیار زیاد است.

2021

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات