خوروش: هنوز بازیکن نیامده برایش حاشیه‌سازی می‌کنند


وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست سپاهان گفت: شاید دوستان قوانین را نمی‌دانند که بازیکنی که می‌خواهد قرادادش را فسخ کند حتما باید در هیات فوتبال حاضر باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، رسول خوروش در خصوص اینکه گفته می‌شود باقریان از جذب امین منوچهری مطلع نبوده است و در لحظات آخر از حضور منوچهری در سپاهان آگاهی پیدا کرده است گفت: فقط این موضوع را عنوان کنم که مدیرعامل باشگاه همان اندازه باید یک بازیکن را تائید کند که سرمربی او را تائید می‌کند. معنی این صحبت‌ها را نمی‌فهمم و مطمئن باشید که مدیرعامل هم منوچهری را تائید کرده که او به سپاهان آمده است.

وی در خصوص اینکه گفته می شود منوچهری کیفیت لازم را ندارد ادامه داد: متاسفانه هنوز بازیکن به تیم نیامده و هنوز کارش را با سپاهان آغاز نکرده، حاشیه سازی دوستان آغاز شده است. ما در خط حمله خود نیاز به یک بازیکن سر زن داشتیم که او را پیدا کردیم. در واقع سپاهان بر حسب نیازهایش در نیم فصل یارگیری کرد.

خوروش در خصوص آمادگی بازیکنان برزیلی این تیم گفت: خیلی از آنها راضی هستیم بخصوص اینکه شیمبا در بازی تدارکاتی با ذوب آهن موفق شد دو گل به ثمر برساند.

سرپرست سپاهان درباره اینکه استقلالی‌ها تا لحظات آخر منتظر رسول نویدکیا بودند گفت: این بازیکن در ترکیه بود و اصلا امکانش نبود که بخواهد به استقلال بپیوندند. در واقع اگر رسول می‌خواست به استقلال برود باید ابتدا قرارداد خود را با سپاهان فسخ و سپس با استقلال رسمی می‌کرد که این موضوع لازمه‌اش حضور فیزیکی وی در دو هیات فوتبال اصفهان و تهران بود. شاید دوستان قوانین را نمی‌دانند که بازیکنی که می‌خواهد قرادادش را فسخ کند حتما باید در هیات فوتبال حاضر باشد.

وی ادامه داد: باشگاه‌ها حق دارند برای بازیکنی که می‌خواهند اقدامات لازم را انجام دهند و به باشگاه بازیکن فوق ، اعلام نیاز کنند. اما امسال تقریبا هیچ تیمی، بازیکنش را آزاد نکرد و تقریبا هیچ باشگاهی هم نتوانست ستاره باشگاه دیگر را به خدمت بگیرد و اکثر این مذاکرات در حد حرف باقی ماند همان طور که استقلال آن همه بازیکن را می خواست و نتوانست هیچ کدام از آنها را بگیرد.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال