http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

گزارش تمرین استقلال/ مظلومی نیامد، رحمتی اختصاصی تمرین کرد


گزارش تمرین استقلال/ مظلومی نیامد، رحمتی اختصاصی تمرین کرد

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال به دلیل کسالت در تمرین امروز تیمش شرکت نکرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تمرین تیم فوتبال استقلال از ساعت 15 امروز در حالی برگزار شد که تعدادی از بازیکنان به دلیل حضور در مراسم خاکسپاری مرحوم رضا احدی در این باره با هم صحبت می‌کردند. تمرین امروز حواشی داشت که در زیر می‌خوانیم:

* پرویز مظلومی به دلیل کسالت در تمرین امروز استقلال شرکت نکرد.

* خسرو حیدری که به بهشت‌زهرا هم رفته بود در تمرین امروز غایب بود و هرائر مگویان نیز دیگر غایب برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان محسوب می‌شد.

* سجاد شهبازراده با 20 دقیقه تاخیر به محل تمرین تیمش رسید. وی هنگامی که به زمین شماره 2 آمد به دویدن دور زمین پرداخت.

* مهدی رحمتی در تمرین امروز آبی‌پوشان حاضر بود و کار اختصاصی انجام داد. طالب‌لو و نجف‌زاده امروز زیر نظر حسین‌تراب‌پور کار کردند.

* قبل از شروع تمرین یکی از خبرنگاران خطاب به حنیف عمران‌زاده گفت کاظم اولیایی را در ختم دیدی. عمران‌زاده نیز در پاسخ به وی گفت هم او را دیدم و هم با وی خوش و بش کردم. ما مشکلی با هم نداریم. همه چیز تمام شد.

* برخلاف روزهای گذشته تمرین گرم کردن بازیکنان امروز به بازی دستش ده اختصاص داشت که بازیکنان موظف بودند توپ را تا نزدیک دروازه‌ ببرند و در نهایت با ضربه سر ضربات را تبدیل به گل کنند. هنگامی که هر تیمی موفق به گلزنی می‌شد با جیغ،‌داد و فریاد بازیکنان همراه بود و استقلالی‌ها در همین ابتدای تمرین کلی سر و صدا به راه انداخته بودند.

* کارتینگ ورزشگاه آزادی امروز اتومبیل‌های بسیاری را در خود می‌دید و مانور خودروها باعث ایجاد سر و صدا در مجموعه ورزشی آزادی شده بود که این مسئله باعث جلب توجه بازیکنان شد.

* یعقوب کریمی با پشت سر گذاشتن تمرینات اختصاصی امروز کار ارسال از جناحین را انجام داد و کم کم به شرایط تمرینی درون تیمی رسید.

* حدود 30 نفر از طرفداران استقلال در تمرین آبی‌پوشان حاضر بودند. آنها پیرامون حضور تیموریان در سایپا و حاشیه‌هایی که طی یکی دو روز گذشته برای پیوستن این بازیکن به استقلال توسط کادر فنی و مدیریت باشگاه ایجاد شده بود، صحبت می‌کردند.

*در غیاب پرویز مظلومی، مجید صالح، سیروس دین‌محمدی و محمد نوازی برنامه‌های تاکتیکی آبی‌پوشان را بر عهده گرفته و استقلالی‌ها زیر نظر کادر فنی تمرین کردند.

* با توجه به اینکه آبی‌پوشان فردا بازی دوستانه دارند و روز گذشته دو نوبت تمرین کرده بودند، کارهای تاکتیکی استقلالی‌ها سبک‌تر از روزهای گذشته بود.

تیم فوتبال استقلال فردا ساعت 14 در ورزشگاه شهر قدس به مصاف تیم ملی دانشجویان خواهد رفت. حضور تماشاگران در این مسابقه بلامانع است و این دیدار برای یادبود شهدای رسانه برگزار خواهد شد.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
استخدام کارشناس خرید داخلی،مسئول دفتر،مسئول HSE در البرز
دنیایی کاملا مجازی در شرق دور
رادیو اربعین و بازتولید هویت دینی در سپهر رسانه‌ای کشور
استخدام کارشناس فروش تلفنی نرم افزار در شرکت پدیده ارتباطات پویا
آموزش ماشین شرکت گوگل را به بزرگترین پلتفرم کلود مبدل خواهد کرد (۲ عکس)
طرز تهیه آش جو
معرفی بهترین عکس های طبیعت سال 2016
ویدیو فیلم فول مچ بازی استقلال ۲ ۰ سایپا نیمه نخست ( آپارات )
تکنسین های ایرانی در کرکوک به کشور بازمی گردند
مدل لباس های برتر تیلور سویفت در سال 2016
استخدام کارشناس فروش،کارشناس ارشد بازاریابی در بهینه ایران
خبر اعدام یکی از شاهزادگان سعودی دروغ است
مدل مانتو بلند ترک
دل نوشته یک اسدآبادی از موصل برای رضا رستمی
رستوران ایتالیایی میلان مشهد
کشورها درباره سوریه ناچار به مذاکره با ایران هستند
استخدام ۳ ردیف شغلی در شرکت بهپرداز جهان در تهران
آیا در زمان شیردهی میتوان از کلداکس استفاده کرد؟
تروریست ها‌ قصد شکستن محاصره حلب را دارند
از «غیرت ناموسی» مهم‌تر «غیرت دینی» است/ «غیرت دینی» یعنی اینکه در جایی که لازم است انسان برای خدا خشم بگیرد و فقط لبخند نزند/ جامعه دینی وقتی از انحراف مصون می‌ماند که متدینین آن غیرت دینی‌شان را از دست ندهند + صوت