غیرت و تعصب را باید از بازیکنان فجر یاد گرفت


به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر کلانتری عصر چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی دو تیم فجر شهید سپاسی شیراز و پاس همدان تاکید کرد: کسب این سه امتیاز راه را برای گرفتن امتیازات بیشتر و رسیدن به موفقیت هموار کرد.

وی ادامه داد: از نیم فصل تاکنون، نه تمرین درستی داشتیم و نه اینکه توانستیم بازیکنی جدید جذب کنیم اما امروز که این سه امتیاز را کسب کردیم نشان از غیرت و تعصب بازیکنان جوان فجر بود که باید از آنها یاد گرفت.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز تصریح کرد: شنیدیم که مسئولین استان در حال رایزنی و بررسی برای کمک به تیم فجر هستند، هرچند که امروز هم دیر است اما اگر همین کمک هم نشود دیرتر خواهد شد.

کلانتری تاکید کرد: از این به بعد تنها به دنبال کسب امتیازهستیم و متناسب با ضعف های تیم حریف کل بازی را خواهیم چید.

وی یادآور شد: شناخت کاملی از تیم پاس همدان داشتیم به همین دلیل بازی مورد انتخاب ما استفاده از کنارهای زمین بود و در این بازی احتیاجی به پاس های زیاد نداشتیم زیرا با دو پاس خود را به دروازه تیم حریف رساندیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز ادامه داد: از تمامی رسانه های استان تشکر می کنم زیرا طی چند هفته گذشته همراهی همیشگی خود را بیش از گذشته داشتند و همچنین تماشاگران تیم فجر که هیچگاه تیم را تنها نگذاشتند.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز با یک گل تیم فوتبال پاس همدان را شکست داد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال