بدشانسی های تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل گیتی پسند تداوم یافت


به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار که عصر چهارشنبه برگزار شد، تیم های شهرداری اردبیل و گیتی پسند اصفهان رقابت فشرده ای را به نمایش گذاشتند اما در پایان این تیم اصفهانی بود که با یک گل به برتری دست یافت.

دو تیم که در هفته گذشته این رقابت ها در مقابل حریفان خود به تساوی رسیده بودند، در این بازی سخت به دنبال سه امتیاز بودند و برای دستیابی به آن رقابت نفسگیری را برگزار کردند، اما این تیم اصفهانی بود که با استفاده از اندک فرصت گلزنی توانست به برد شیرین برسد.

تیم شهرداری اردبیل در این دیدار و در مقایسه با دیدارهای قبلی خود بازی خوبی ارائه نکرد، ضمن اینکه به مانند هفته های اخیر با بدشانسی از رسیدن گل و پیروزی باز ماند تا یازدهمین شکست را در کارنامه خود ثبت شده ببیند.

در این دیدار محمد احمدزاده تیم خود را با ترکیب وحید کارگر، مهران جعفری، میرعلی سیدسلیمانی، احسان کیانی، فرهاد نوری، مهدی واثق، مجید خدابنده لو، رضا معقولی، مرتضی حیدری، موسی شهبازی و محمد نزهتی روانه میدان کرده بود.

در آن سوی میدان نیز حمید عرفانی، فرید مختاری، محمد امینی، بهمن مالکی، مهران امیری، یزدان عباسیان، علی دهقان، فرشاد محمدی، امین نصیری، حمید کاظمی و سعید عبدالله پور یازده بازیکن واهیک طروسیان در این بازی بود.

در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشته و در طول ۴۵ دقیقه حملاتی را روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند اما این حملات توام با احتیاط نبود و هیچکدام از حملات به دلیل فشردگی بازیکنان در هیجده قدم نتوانست تاثیری در روند بازی داشته باشد.

دو تیم و بویژه شهرداری اردبیل که بازی روان خود را در این دیدار ارائه نمی کرد با تساوی بدون گل به رختکن رفتند تا در نیمه دوم بتوانند برای کسب سه امتیاز با تدابیر متغییر وارد زمین شوند.

شروع نیمه دوم نیز با همان روند نیمه اول هراه بود اما گل دقیقه ۵۰ گیتی پسند که توسط یزدان عباسیان به ثمر رسید روند بازی را تغییر داد. این گل باعث شد بازیکنان تیم شهرداری هجومی کار کنند که ماحصل آن چند موقعیت نصفه و نیمه بود.

اما هنوز ۱۵ دقیقه از گل گیتی پسند نگذشته بود که این تیم در یکی از حملات خود به پنالتی رسید. در این صحنه داور بازی علاوه بر گرفتن ضربه پنالتی میرعلی سیدسلیمانی مدافع تیم شهرداری را نیز اخراج کرد. در این صحنه مرتضی عزیزمحمدی پنالتی تیک گیتی پسند را نتوانست وارد دروازه تیم شهرداری کند.

پس از این تیم شهرداری اردبیل یکپارچه حمله شد و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. این تیم با حملات پردامنه و تداوم آن تیم گیتی پسند را به شدت تحت فشار قرار داد و فرصت های خوب گلزنی را به دست آورد که این موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا سوت پایان بازی باخت این تیم را اعلام کند.

با این نتیجه تیم شهرداری اردبیل ۲۱ امتیازی باقی ماند اما به دلیل نتایج دیگر بازیها از رده شانزدهم به رده هفدهم سقوط کرد تا چشم به بازی های آینده داشته باشد.

تیم شهرداری اردبیل در هفته بیست و سوم این رقابت ها ششم بهمن ماه جای به مصاف تیم داماش گیلان خواهد رفت.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال