http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

بدشانسی های تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل گیتی پسند تداوم یافت

بدشانسی های تیم فوتبال شهرداری اردبیل مقابل گیتی پسند تداوم یافت

به گزارش خبرنگار مهر، در این دیدار که عصر چهارشنبه برگزار شد، تیم های شهرداری اردبیل و گیتی پسند اصفهان رقابت فشرده ای را به نمایش گذاشتند اما در پایان این تیم اصفهانی بود که با یک گل به برتری دست یافت.

دو تیم که در هفته گذشته این رقابت ها در مقابل حریفان خود به تساوی رسیده بودند، در این بازی سخت به دنبال سه امتیاز بودند و برای دستیابی به آن رقابت نفسگیری را برگزار کردند، اما این تیم اصفهانی بود که با استفاده از اندک فرصت گلزنی توانست به برد شیرین برسد.

تیم شهرداری اردبیل در این دیدار و در مقایسه با دیدارهای قبلی خود بازی خوبی ارائه نکرد، ضمن اینکه به مانند هفته های اخیر با بدشانسی از رسیدن گل و پیروزی باز ماند تا یازدهمین شکست را در کارنامه خود ثبت شده ببیند.

در این دیدار محمد احمدزاده تیم خود را با ترکیب وحید کارگر، مهران جعفری، میرعلی سیدسلیمانی، احسان کیانی، فرهاد نوری، مهدی واثق، مجید خدابنده لو، رضا معقولی، مرتضی حیدری، موسی شهبازی و محمد نزهتی روانه میدان کرده بود.

در آن سوی میدان نیز حمید عرفانی، فرید مختاری، محمد امینی، بهمن مالکی، مهران امیری، یزدان عباسیان، علی دهقان، فرشاد محمدی، امین نصیری، حمید کاظمی و سعید عبدالله پور یازده بازیکن واهیک طروسیان در این بازی بود.

در نیمه اول این دیدار دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشته و در طول ۴۵ دقیقه حملاتی را روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند اما این حملات توام با احتیاط نبود و هیچکدام از حملات به دلیل فشردگی بازیکنان در هیجده قدم نتوانست تاثیری در روند بازی داشته باشد.

دو تیم و بویژه شهرداری اردبیل که بازی روان خود را در این دیدار ارائه نمی کرد با تساوی بدون گل به رختکن رفتند تا در نیمه دوم بتوانند برای کسب سه امتیاز با تدابیر متغییر وارد زمین شوند.

شروع نیمه دوم نیز با همان روند نیمه اول هراه بود اما گل دقیقه ۵۰ گیتی پسند که توسط یزدان عباسیان به ثمر رسید روند بازی را تغییر داد. این گل باعث شد بازیکنان تیم شهرداری هجومی کار کنند که ماحصل آن چند موقعیت نصفه و نیمه بود.

اما هنوز ۱۵ دقیقه از گل گیتی پسند نگذشته بود که این تیم در یکی از حملات خود به پنالتی رسید. در این صحنه داور بازی علاوه بر گرفتن ضربه پنالتی میرعلی سیدسلیمانی مدافع تیم شهرداری را نیز اخراج کرد. در این صحنه مرتضی عزیزمحمدی پنالتی تیک گیتی پسند را نتوانست وارد دروازه تیم شهرداری کند.

پس از این تیم شهرداری اردبیل یکپارچه حمله شد و عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. این تیم با حملات پردامنه و تداوم آن تیم گیتی پسند را به شدت تحت فشار قرار داد و فرصت های خوب گلزنی را به دست آورد که این موقعیت ها یکی پس از دیگری از دست رفت تا سوت پایان بازی باخت این تیم را اعلام کند.

با این نتیجه تیم شهرداری اردبیل ۲۱ امتیازی باقی ماند اما به دلیل نتایج دیگر بازیها از رده شانزدهم به رده هفدهم سقوط کرد تا چشم به بازی های آینده داشته باشد.

تیم شهرداری اردبیل در هفته بیست و سوم این رقابت ها ششم بهمن ماه جای به مصاف تیم داماش گیلان خواهد رفت.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در آژانس تبلیغاتی معتبر
تاریخ کمک های ایران به عراق را ثبت کرده/ حضور ترکیه در شمال عراق خلاف منشور سازمان ملل است (۳ عکس)
دلیل حمایت سعد الحریری از میشل عون برای ریاست جمهوری
شوخی جدید ترامپ: انتخابات را لغو و من را رئیس جمهور کنید
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در اصفهان
حلقه مفقوده اظهارات ضدونقیض درباره تنگی نفس اهوازی ها پس از باران (۳ عکس)
مسئولان سابق فدراسیون دوچرخه سواری برایم پاپوش درست کردند
استخدام خانم مسلط به زبان و آشنا به مکاتبات بازرگانی در تهران
6 اشتباه مردانه در رابطه زناشویی با همسر
سام نوری از حضور در شهرزاد ۲ نقل کرد
سام نوری از حضور در شهرزاد 2 گفت
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
استخدام دستیار دندانپزشک در یک مطب دندانپزشکی در تبریز
ترامپ: نظرسنجی ها مهم نیست؛ من برنده انتخاباتم
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
وزیر کانادایی: برای زیارت به ایران آمده بودم
فیلم صدبار هم مشاهده کرده شه بازم کمه ( آپارات ) -دانلود و پخش
جوانی با سرمایه ۳ میلیون به درآمد ۸ میلیونی در ماه رسید (۲ عکس)
استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر ماشین آلات صنعتی
تولید برنج گیلان غرب در سال زراعی امسال ۹ درصد افزایش یافت
تبلیغات