پروین: دلم روشن است، ژاپن را می بریم


وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت فوتبال ایران گفت: مسئولان منتظرند تا یک نفر بمیرد و سریع خودشان را برسانند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، علی پروین اظهار داشت: خداراشکر امروز مراسم رضا احدی باشکوه برگزار شد و اهالی فوتبال خداحافظی خوبی با این بچه داشتند. به نظر من لیاقت رضا خدابیامرز خیلی بیشتر از این حرف ها بود. اما کاری نمی شود کرد. تا بوده همین بوده و آقایان مسئول منتظر نشسته اند تا یک نفر بمیرد و سریع خودشان را برسانند.

وی افزود: من همیشه گفته ام که خیلی از این بچه های فوتبالیست نیاز به کمک دارند. حداقل دلخوشی آنها این است که مورد احترام قرار بگیرند. بارها خود من به برخی همکاران شما گفته ام که کاری کنید احترام بزرگ ترها و پیشکسوتان در این فوتبال حفظ شود. اما خودتان بهتر می دانید که سال هاست کسی حرمت نگه نمی دارد. این خدابیامرز با آنکه چند ماه بیشتر شاگرد من نبود، اما می دانم که همیشه احترام بزرگترش را نگه می داشت و حتی وقتی او را کنار گذاشته بودند صدایش در نمی آمد. این رفتار باید برای جوان های فوتبال مان درس باشد.

پروین بیان داشت: دلم خیلی سوخت. چون رضا احدی وقت رفتنش نبود و می توانست سال های سال زندگی کند و در کنار خانواده اش باشد. امروز که بچه هایش را دیدم جگرم آتش گرفت.

سرمربی اسبق پرسپولیس درباره وضعیت این تیم نیز خاطرنشان کرد: تیم خوبی ساخته اند و اگر آقای برانکو مثل نیم فصل اول تیمش را جمع و جور کند مطمئن باشید این تیم در انتهای فصل جزو چهار تیم بالای جدول خواهد بود.

وی که چند روز قبل به باشگاه پرسپولیس توصیه کرده بود، امیر عابدزاده را جذب کنند در این باره گفت: آقایان خودشان بهتر صلاح شان را می دانند من نظرم را گفتم و آنها مختار بودند هرجور که می خواهند عمل کنند. به نظر من پسر احمدرضا چون سهمیه زیر 23 سال بود، می توانست به تیم کمک کند.

پیشکسوت فوتبال ایران درباره تیم امید و بازی حساس روز جمعه آن برابر ژاپن اذعان داشت: ژاپن تیم خیلی خوبی است و آنها همیشه فوتبال سرعتی و خوبی را انجام داده اند اما من دلم روشن است که بچه ها می توانند از این بازی به سلامت عبور کنند و به المپیک نزدیک شوند.

پروین در انتها یادآور شد: محمد خاکپور و همکارانش باید همه فکر خود را روی خط دفاعی تیم شان بگذارند. این تیم یک مقدار در کار دفاعی اشکال دارد که اگر قبل از بازی با ژاپن این اشکال را از بین ببرند می توانیم به پیروزی برسیم.  

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال