http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

دشمن دنبال استفاده از فرصت انتخابات برای توطئه علیه نظام است

دشمن دنبال استفاده از فرصت انتخابات برای توطئه علیه نظام است

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامعلی ابوحمزه ظهر چهارشنبه در مجمع بسيج جامعه زنان استان همدان بابیان اینکه دشمن با کالبدشکافی توطئه‌ها به دنبال براندازی انقلاب اسلامی است، ادامه داد: زنان بسیجی نقش مهمی در روشنفکری و آگاه‌سازی زنان جامعه دارند.

وی بابیان اینکه توطئه‌های دشمن دارای دو بخش داخلی و خارجی است، عنوان کرد: فتنه۸۸ و سران آن‌یکی از توطئه‌های دشمن برای براندازی این انقلاب بود که خوشبختانه شکست خورد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه رهبر معظم انقلاب در چند ماه اخیر بیش از ۷۰ بار به بحث نفوذ تأکید کرده‌اند، بیان داشت: مسئله نفوذ به امروز ختم نمی‌شود بلکه از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون یکی از هدف‌های اصلی دشمن برای براندازی این نظام به شمار می‌رود.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه اگر ۳۷ سال انقلاب را بررسی کنیم در هر مقطع یک مسئله، مهم بوده است، ادامه داد: آن چیزی که در سال ۹۴ برای دشمن هدف اصلی قرارگرفته نفوذ در نظام برای براندازی آن است.

وی بابیان اینکه دشمنان بارها در توطئه‌های که ایجاد کردند، شکست‌خورده‌اند، اظهار داشت: دشمنان به دنبال ضربه زدن به این نظام از راه نفوذ در کشور هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که از ظرفیت‌های موجود برای دست‌یابی به اهداف شوم خود استفاده کنند، بیان داشت: دشمنان در فتنه ۷۸ از بستر دانشگاه‌ها برای نفوذ استفاده کردند و در فتنه ۸۸ از طریق افراد بی‌بصیرت، که خوشبختانه در هیچ‌یک موفق نشدند.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه مقام معظم رهبری باتدبیر خود توطئه‌های دشمن را خنثی کرده است، ادامه داد: دشمنان به دنبال ایجاد فتنه در انتخابات اسفند ۹۴ هستند و می‌خواهند نقشه‌های شوم خود را اجرا کنند.

وی بابیان اینکه دشمنان می‌خواهند از طریق افراد بی‌صلاحیتی که وارد دو مجلس می‌شوند علیه نظام فعالیت کند، عنوان کرد: دشمنان با استفاده از ظرفیت‌های داخلی به دنبال ضربه زدن و فروپاشی این نظام هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه عده‌ای در این تفکر اشتباه هستند که مشکلات با ارتباط‌گیری آمریکا حل می‌شود، بیان داشت: بهره‌گیری دشمن از کشورهای عربی مانند عربستان و امارات از توطئه‌های خارجی برای ضربه زدن به این نظام است.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه دشمنان می‌خواهند از طریق کشورهای عربستان، امارات و غیره ایجاد بحران در خاورمیانه را کلید بزنند، عنوان کرد: همه مشکلات و مسائلی که در خاورمیانه مطرح بوده از طراحی‌های انگلیس است.

وی بابیان اینکه رئیس‌جمهور سابق آمریکا اعلام کرد که آمریکا و انگلیس، داعش را برای ایجاد بحران علیه اسلام و ارزش‌ها ایجاد کرده‌اند، ادامه داد: آمریکا داعش و سایر گروه‌های تکفیری را برای مقابله با اسلام حقیقی ایجاد کرده و هر جا که احساس خطر کند آن‌ها را وارد خواهد کرد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه طرح‌های دشمن برای براندازی اسلام از روی کینه است، عنوان کرد: در بحث برجام رهبر معظم انقلاب صراحتاً اعلام کردند که ما نیز بهای سنگینی را پرداخت کردیم و همه باید مراقب باشیم چراکه طرف مقابل حیله‌گر است.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه هر فتنه و جریانی که به وجود می‌آید توسط آمریکا و صهیونیست طراحی می‌شود، افزود: کسی فکر نکند که با پایان بحث هسته‌ای همه مباحث با آمریکا تمام‌شده است.

وی بابیان اینکه آمریکا یک شیطان بزرگ است که برای براندازی نظام اسلامی ایران دست به هر عمل شومی می‌زند، گفت: زنان بسیجی باید آگاه باشند و با بصیرت و بیداری مردم را نسبت به مسائل آگاه کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان به دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب‌های ایران نیز اشاره کرد و گفت: اقتدار نظام و رهبری باعث ترس شدید دشمنان شده بود.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه استکبار بااقتدار و استقامت مردم مسلمان در کشورهای اسلامی با شکست مواجه شده است، ادامه داد: هدف دشمنان استفاده از عوامل داخلی برای نابودی انقلاب است.

وی بابیان اینکه مردم راه امام را ادامه خواهند داد، گفت: حدود ۱۳ هزار نفر در کشور برای ورود به دو مجلس ثبت‌نام کرده‌اند که عده‌ای از آن‌ها دارای فساد اخلاقی و فکری هستند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه این افراد با تشویق دشمن ثبت‌نام کرده‌اند، عنوان کرد: دشمن می‌خواهد از این افراد برای دست‌یابی به اهداف شوم خود استفاده کند.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه وظیفه بانوان بسیجی یک وظیفه بسیار سنگین است، افزود: روشنفکری و تبیین سخنرانی‌های رهبری برای آگاه‌سازی مردم از توطئه‌های دشمن از وظایف اصلی زنان بسیجی است.

وی بابیان اینکه حضور در انتخابات یک وظیفه شرعی و ملی است، ادامه داد: مردم باید با آگاهی و هوشیاری در این انتخابات شرکت و فرد اصلح را وارد مجلس کنند.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه افزون بر ۸۰ هزار جوان سوری آماده دفاع از کشور خود در مقابل استکبار هستند، عنوان کرد: آمادگی این تعداد جوان برای دفاع از کشور خود از برکات حضور سردار همدانی بود.

سردار ابوحمزه بابیان اینکه اگر تدابیر سردار همدانی نبود سوریه در سال ۹۰ سقوط کرده بود، بیان داشت: هدف دشمن در بحرین و سوریه این کشورها نیستند بلکه کشور ایران است، حتی شهادت شیخ نمر نیز بهانه ای برای ایجاد جنگ نیابتی علیه ایران بود.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان بابیان اینکه اگر ما در سوریه می‌جنگیم از انقلاب و نظام دفاع می‌کنیم، بیان کرد: مرز ایران شلمچه نیست بلکه مدیترانه است.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
احمدی نژاد دبیرکل سازمان ملل را رئیس جمهور جهان نامید!
رئیس جمهور: دعواهای بی‌ثمر را رهاکنیم
۶ سند همکاری حمل و نقلی بین ایران و آلمان امضا شد
رهبری اجازه برداشت از صندوق توسعه ملی جهت حل مشکل آب را دادند
صدام بیشتر عراقی کشته است یا آمریکا؟
جزئیات دریافت کارت آزمون‌های استخدامی
کسانی که از دوران مبارزه، انقلاب را قبول نداشتند، تریبون گرفته اند و رأی مردم را زینتی می خوانند
تهاجم به یمن از مصادیق جنایت جنگی است
واژگونی مینی‌بوس حامل شهروندان ایرانی در ترکیه
چگونه ذهن خود را خالی کنیم؟ بازسازی مجدد افکار
فرهنگ سازی و تامین امنیت ،رسالت مشترک نیروی انتظامی و رسانه ملی است
شرط اول مجوز فعالیت مزون‌ها در شبکه‌های اجتماعی
کلیپ فیلم حسام نواب صفوی با آس و پاس (۱)
صحبت های نسرین مقانلو در نقش «مختارنامه»
آخرین وضعیت سرمایه‌گذاری MTN در بازار ایران
دلیل بدمزگی دهان در صبح و علاج آن
ترانه «داغ حسرت» با صدای سالار عقیلی
ماجرای اخطار برای پلمب صرافی‌ها +سند
گواردیولا: اغذیه مرا حسابی سرگرم کرده بود/ هنوز به بازیکنانم اعتماد دارم
نرخ بیمه دستوری نمی‌شود
تبلیغات