برگزاری الکترونیکی انتخابات ۵ اتحادیه صنفی خرم‌آباد


یوسف مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری الکترونیکی انتخابات اتحادیه اصناف لرستان به صورت الکترونیکی اظهار داشت: تا کنون انتخابات صنف خیاطان خرم آباد به صورت الکترونیکی برگزار شده است.

وی بیان داشت: در قالب این انتخابات اعضا هیئت مدیره این اتحادیه مشخص شدند.

رئیس اداره امور اصناف و تشکلهای صنفی لرستان با اشاره به اینکه اعضا هیئت مدیره این اتحادیه ها به صورت چهار ساله انتخاب می شوند گفت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته انتخابات سایر اتحادیه های صنفی لرستان نیز به مرور زمان در سطح شهرستانهای مختلف برگزار می شود.

مرادی با بیان اینکه این انتخابات در شهرستانها با محوریت ادارات صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و تشکلهای صنفی برگزار می شوند گفت: در این راستا بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته انتخابات الکترونیکی ۵ اتحادیه صنفی خرم آباد تا پایان امسال برگزار می شود.

وی بیان داشت: این اتحادیه های صنفی شامل صنف قصابان، عمده فروشان مواد غذایی، عکاسان و فیلمبرداران، عمده فروشان میوه، لوازم التحریر و کتاب فروشان، لوازم الکترونیک و سیم کشی ساختمان هستند که تا پایان امسال انتخابات الکترونیکی آنها برگزار می شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات