قائم مقام جامعه روحانیت مبارز: می‌خواهیم مجلس اصولگرا تشکیل دهیم تا مبادا مجلس ششمی تشکیل شود


قائم مقام جامعه روحانیت مبارز گفت: اصولگرایان هیچگاه به دنبال چنگ اندازی برای رسیدن به قدرت نیستند بلکه می‌خواهند مجلسی اصولگرا تشکیل شود تا مبادا شاهد تکرار مجدد مجلس ششم باشیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید رضا تقوی طی سخنانی در جلسه هم اندیشی نامزدهای اصولگرایی با بیان اینکه اصولگرایی فراتر از یک حزب و جناح است، گفت: در حال حاضر همه احزاب اصولگرا به خوبی دور هم گرد آمده‌اند و فعالیت‌ها به خوبی پیش می‌رود و حرکت کنونی که برگرفته از وحدت است محصول یک حزب و شخصیت نیست.

وی افزود: همه اقدامات در جریان اصولگرا باید رنگ خدا بدهد و حق از ما راضی باشد. بنده شهادت می‌دهم انسانهای مخلص زیادی در بین اصولگرایان قرار دارند که با این نگاه وارد عرصه شده‌اند.

تقوی با اشاره به ضرورت اخلاق‌گرایی در جریان اصولگرایی گفت: یک اصولگرا هرگز نمی تواند از اخلاق اسلامی جدا شود و اخلاق باید به عنوان یک اصل بسیار مهم در فعالیت های سیاسی اصولگرایان در نظر گرفته شود.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: اصولگرایان باید مصالح جمعی را بر منافع فردی مقدم بدانند و اگر جمع تصمیمی گرفت که مخالف نظر یک اصولگرا بود وی باید آن تصمیم را بپذیرد.

وی ادامه داد: ما می‌خواهیم مجلس اصولگرا و انقلابی تشکیل دهیم تا مبادا که مجلس ششمی تشکیل شود.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: اصولگرایان هیچگاه به دنبال چنگ اندازی برای رسیدن به پست و مقامی نیستند و ما برای دست یابی به هدف مان نباید از هر وسیله ای استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا در ادامه این نشست، حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در سخنانی با اشاره به لیست 30 نفره اصولگرایان در تهران، گفت: بحث‌های زیادی در این زمینه صورت گرفت و مقرر شد کمیته‌ای در این راستا تشکیل شود و ساز و کارها را مشخص کنند.

وی افزود: برخی عملکردهای غلط گذشته دغدغه‌ها را بیشتر کرد و جمع بندی براین اساس شد تا از همه ظرفیت‌های اصولگرایی دعوت کنیم تا درباره مصادیق جمع‌بندی صورت گیرد.

در پایان این نشست نیز تعدادی از نامزدهای اصولگرا به بیان پیشنهادات خود پرداختند و راهکارهایی برای رسیدن به لیست واحد ارائه دادند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال