وزیر دفاع اسرائیل: ایران در 5 قاره زیرساخت نظامی دارد


وزیر خارجه سابق اسرائیل: ایران در حال بازگرداندن مشروعیت جهانی خود است این در حالی است که اسرائیل در حال از دست دادن مشروعیت خود است.

وزیر دفاع اسرائیل گفت: ایران خطرناک ترین دشمن اسرائیل است.
 
به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، موشه یعالون وزیر دفاع اسرائیل گفت که ایران دشمن اصلی اسرائیل بود و همچنان هست. 

وی که در نشست مرکز مطالعات امنیت ملی اسرائیل در تل آویو سخن می گفت ادامه داد: اگر قرار باشد میان داعش و ایران یکی را برای تعامل انتخاب کنم من تعامل با داعش را انتخاب می کنم. ایران خطرناک تر است.

وزیر دفاع اسرائیل: ایران خطرناک ترین دشمن اسرائیل است / ایران در 5 قاره زیرساخت نظامی دارد
این وزیر اسرائیلی اضافه کرد: ایران در حال امضای مراحل پایانی قراردادهای دهها میلیارد دلاری خرید سلاح است. هدف از این اقدام پشتیبانی و حمایت از شعبه های خود در منطقه است.

وی افزود: میان ما و کشورهای عربی شامل عربستان سعودی، امارات، کویت و دیگر کشورهای این اردوگاه اشتراکاتی وجود دارد. ایران، اخوان المسلمین و قدرت های جهاد جهانی دشمن مشترک ما هستند. این اردوگاه (کشورهای عربی) بر آمریکا تکیه می کرد اما ناامید شد زیرا ایران به بازیگر اصلی در منطقه و به ویژه سوریه تبدیل شد. 
 
وزیر دفاع اسرائیل افزود: امروزه روابط و منافع، مهمترین از توافقنامه ها و کنفرانس های صلح است. به همین دلیل غرب می تواند از این فرصت، استفاده کند. 

موشه یعلون وزیر دفاع اسرائیل ادامه داد: ایران از داعش، خطرناکتر است زیرا در 5 قاره، زیرساخت های نظامی دارد. حزب الله لبنان یکی از ابزارهای آن است. در صورتی که ایران احساس کند از لحاظ اقتصادی امنیت دارد می تواند بمب اتمی به دست آورد.
 
وی افزود: زیرساخت های نظامی ایران بزرگترین تهدید برای اسرائیل است.
 
همزمان خانم تزیپی لیونی وزیر خارجه سابق اسرائیل هم گفت که ایران در حال بازگرداندن مشروعیت جهانی خود است این در حالی است که اسرائیل در حال از دست دادن مشروعیت خود است.
 

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال