کارمزد عرضه بنزین ۴۰ درصد افزایش یافت


 مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران از افزایش ۴۰ درصدی کارمزد توزیع بنزین در جایگاههای سوخت در سال ٩٤ خبر داد و گفت: این میزان افزایش از ابتدای امسال بوده و به همراه همه معوقات جایگاه داران در بهمن ماه پرداخت خواهد شد.

به گزارش میزان، سید ناصر سجادی گفت: بر اساس برنامه ریزی موجود پرداخت همه معوقات کارمزد سال ٩٤ جایگاههای عرضه سوخت کشور در بهمن ماه آغاز خواهد شد. 

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران گفت : در ٩ ماه گذشته سال ٩٤ روزانه به طور متوسط ٧١ میلیون لیتر بنزین مصرف شده که نسبت به مدت مشابه پارسال حدود ٢,١ درصد رشد مصرف داشته است. 

وی درباره مصرف نفت سفید در ٩ ماه امسال گفت: در مدت یادشده روزانه بیش از ٨,٧ میلیون لیتر نفت سفید در کشور عرضه شده است که نسبت به سال گذشته با توجه به افزایش گازرسانی به شهرها و روستاهای کشور این میزان ٨ درصد کاهش نشان می دهد. 

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: امسال تا پایان آذرماه به طور متوسط روزانه ٨٣ میلیون لیتر نفت گاز عرضه شده که نسبت به پارسال ١٩ درصد کاهش مصرف داشته ایم. 

سجادی با بیان این که در ٩ ماه نخست امسال روزانه ٢٥ میلیون لیتر نفت کوره در کشور مصرف شده است، گفت: این میزان مصرف نسبت به سال گذشته بیش از ٣٧ درصد کاهش یافته است. 

وی گفت: مصرف روزانه گاز مایع در کشور در 10 ماه امسال ٥ هزار و 590 تن بوده است که نسبت به پارسال ٣,٥ درصد کاهش داشته است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات