دستگیری عامل شهادت مامور ناجا در ایرانشهر


این متهم دارای چندین فقره سابقه کیفری از جمله سرقت‌های مسلحانه و نامنی در منطقه بوده که پس از دستگیری، متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به شهادت یک مامور نیروی انتظامی در شهرستان ایرانشهر نیز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: عامل شهادت مامور نیروی انتظامی در این شهرستان دستگیر شد.

یه گزارش ایسنا، سرهنگ دوستعلی جلیلیان بیان کرد: در 13 مهرماه سال جاری شروری یک نفر از ماموران نیروی انتظامی توسط شروری به شهادت رسید که که سرانجام پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی این شرور شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: با شناسایی محل اختفا این شرور بلافاصله اکیپ های عملیاتی پلیس به محل اعزام شدند که این شرور به محض مشاهده ماموران با یک دستگاه خودروی پژو اقدام به فرار کرد که با عملیاتی منسجم و پس از تعقیب و گریز پلیسی ماموران موفق به توقیف خودرو و دستگیری متهم شدند که در بازرسی‌های انجام شده اولیه از متهم و خودروی وی یک قبضه سلاح کلت کمری کشف و ضبط شد.

جلیلیان خاطرنشان کرد: این متهم دارای چندین فقره سابقه کیفری از جمله سرقت‌های مسلحانه و نامنی در منطقه بوده که پس از دستگیری، متهم در تحقیقات تخصصی پلیس به شهادت یک مامور نیروی انتظامی در شهرستان ایرانشهر نیز اعتراف کرد.

وی در پایان افزود: با توجه به اعترافات متهم تلاش‌های پلیس برای کشف سایر اقدامات مجرمانه احتمالی توسط این متهم همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال