تشدید طرح نظارت بر معاینه فنی در تهران


وی با بیان اینکه پلیس در طرح مذکور میزان آلایندگی خودروها را مورد سنجش قرار می دهد، خاطر نشان کرد: راهور تهران بزرگ با فک پلاک خودروهای آلاینده، اقدام به نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه روی این خودروها می کند.

معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به حضور پلیس در بیش از ۱۷۰ نقطه از تهران برای کنترل معاینات فنی و عدم آلایندگی خودروها در هفته هوای پاک گفت: در این طرح پلیس میزان آلایندگی خودروها را مورد سنجش قرار می دهد.

به گزارش فارس، سرهنگ محسن ترابیان، با اشاره به طرح ویژه پلیس در هفته هوای پاک و اجرای طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی در پایتخت اظهار داشت: پلیس راهور تهران بزرگ قرار است به مناسبت هفته هوای پاک هر روز طرح جدیدی را در سطح معابر پایتخت به اجرا درآورد که به همین منظور طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی در معابر و خیابان های پایتخت کلید خورد.

معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص اینکه این طرح که با هماهنگی ستاد معاینه فنی پایتخت برگزار شد، افزود: پلیس با حضور در 10 نقطه مرکزی تهران، معاینه فنی خودروها را به وسیله دستگاه های مخصوص مورد رصد قرار می دهد.

وی با بیان اینکه پلیس در طرح مذکور میزان آلایندگی خودروها را مورد سنجش قرار می  دهد، خاطر نشان کرد: راهور تهران بزرگ با فک پلاک خودروهای آلاینده، اقدام به نصب پلاک اعزام به تعمیرگاه روی این خودروها می کند.

ترابیان با اشاره به اجرای سه مرحله طرح برای کنترل معاینات فنی خودروهای تهران توسط پلیس راهور پایتخت گفت: اجرای طرح تشدید نظارت بر معاینه فنی خودروهای پایتخت سومین مرحله از این طرح بود که در مرحله های پیش از آن ابتدا خودروهای دودزا پس از فک پلاک، پلاک اعزام به تعمیرگاه دریافت کردند و در مرحله بعد پلیس اقدام به توقیف خودروهای بسیار آلاینده کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور پایتخت در پایان با اعلام خبر حضور پلیس در بیش از 170 نقطه از تهران برای کنترل معاینات فنی و نظارت بر عدم آلایندگی خودروها، از شهروندان و کارمندان ادارات دولتی خواست تا با توجه به هفته هوای پاک، حتی المقدور از استفاده از خودروهای شخصی صرف نظر کنند و عبور و مرور با سرویس ها و ناوگان حمل و نقل عمومی را برای کمک به داشتن هوایی پاک مورد توجه قرار دهند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال