رستوران معروف خیابان ولیعصر فک پلمب شد


در بازدیدهای معاونان دادستان تهران تخلفات بهداشتی در این رستوران مشاهده شد که با دستور مقام قضایی این رستوران برای رسیدگی به تخلفات صورت گرفته پلمب شد.

 رستوران معروف پایتخت در حوالی خیابان ظفر و ولیعصر (عج) با دستور مقام قضایی رفع پلمب شد.

به گزارش میزان، یک مقام قضایی از رفع پلمب رستوران معروف خیابان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت: با دستور مقام قضایی رستوران معروف پایتخت در محدوده خیابان ولیعصر (عج) و خیابان ظفر فک پلمب شد.

بنابراین گزارش در بازدیدهای معاونان دادستان تهران تخلفات بهداشتی در این رستوران مشاهده شد که با دستور مقام قضایی این رستوران برای رسیدگی به تخلفات صورت گرفته پلمب شد.

گفتنی است معاونان دادستان تهران در ادامه بازدیدهای منظم و سرزده خود تاکنون به تخلفات بهداشتی رستوران‌های در سطح شهر تهران رسیدگی کرده و دستور پلمب آن‌ها را در راستای احقاق حقوق عامه مردم صادر کرده است.

یکی از معاونان دادستان تهران چندی پیش به صورت سرزده از اغذیه‌ فروشی‌های میدان تجریش بازدید کرد و دستور پلمب آش فروشی معروفی را صادر کرد.

همچنین در بازدید سرزده یکی از معاونان دادستان تهران از رستوران‌های فرحزاد دستور پلمب تعدادی از رستوران‌های این محدوده صادر شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال