صدور منع تعقیب سعید مرتضوی


وکیل مدافع سازمان تامین اجتماعی در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : قرار منع تعقیب سعید مرتضوی در خصوص استخدام بدون مجوز 500 نفر در تامین اجتماعی در دادگاه تایید شده است.
 
مجتبی نظری افزود : دادسرای عمومی و انقلاب تهران برای سعید مرتضوی درباره بخشی از اتهامات از جمله استخدام غیر مجاز 500 نفر در سازمان تامین اجتماعی قرار منع تعقیب صادر کرد که به این موضوع اعتراض کردیم اما دادگاه نظر دادسرا را مبنی بر صدور قرار منع تعقیب تایید کرده است.
 
وی گفت : با توجه به اینکه اتهامات در نظر گرفته شده در کیفرخواست متناسب با جرم نبود ، کیفرخواست با نظر قاضی به دادسرا برگشت تا نواقص رفع و اصلاح شود و دوباره تفهیم اتهام جدید صورت گیرد.
 
نظری افزود : این در حالی است که تاکنون سه جلسه دادگاه در شعبه 1057 کارکنان دولت برگزار شده است .
 
وی گفت : یکی دیگر از اتهاماتی که برای مرتضوی مطرح شده بود ، تصرف در اموال سازمان است در حالی که در این پرونده بحث تصرف مطرح نیست بلکه وی از منابع سازمان پول هایی به اشخاص مختلف و پاداش هایی به کارمندان و زیر دستان خود داده است که حتی دادن پاداش به کارمندان غیرقانونی بوده است .
 
پرونده مرتضوی مشتمل بر 18 جلد و شامل ادامه شکایت سازمان تأمین اجتماعی و برخی شکات خصوصی است که نخستین جلسه آن 25 آبان و جلسات دوم و سوم این پرونده نیز در 16 و 19 دی ماه در شعبه 1057 دادگاه کارکنان دولت به ریاست قاضی حیدری برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال