میرلوحی: تحریم انتخابات در برنامه‌های ما جایی ندارد


میرلوحی گفت: اصلاح‌طلبان با تجزیه و تحلیل همه عوامل داخلی و بین المللی به صحنه آمدند چراکه اعلام کردیم بعد از انتخابات ریاست جمهوری این گام دوم است.

به گزارش ایلنا، محمود میرلوحی که در نشست خبری رییس و سخنگوی ستاد اصلاح‌طلبان تهران سخن می‌گفت، با اشاره به اینکه هیات‌های اجرایی قانونمند عمل کردند و از آنها تشکر می‌کنیم که چهره‌های ارزشمند و با سابقه‌ای هستند، تصریح کرد: اتفاقی که در هیات‌های نظارت افتاد همه ما را مکدر کرد و امیدواریم چهره‌هایی که به صحنه آمدند تایید صلاحیت شوند زیرا همه از افراد باسابقه هستند.

او تاکید کرد: لیست ما مانند تابلویی است از همه اقشار و اقوام در آن حضور دارند، چراکه بانوان، جوانان، فرهنگیان، سیاسیون و... باید نماینده خود را در این تابلو ببینند تا به پای صندوق‌های رای بیایند

میرلوحی با بیان اینکه راهبرد اصلاح‌طلبان جلب حمایت حداکثری است، ادامه داد: اصلاح‌طلبان با تجزیه و تحلیل همه عوامل داخلی و بین المللی به صحنه آمدند چراکه اعلام کردیم بعد از انتخابات ریاست جمهوری این گام دوم است.

این عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه از ٣۵ استاندار سابق تنها ۵ نفر تایید شده‌اند، گفت: سیاست‌های دولت که تعامل با دنیا و حل مسئله هسته‌ای بود، گام نخست بود و اکنون نوبت برداشتن گام دوم است و باید تعامل بین‌المللی ادامه پیدا کند و برجام محقق شود و رکود جای خود را به رونق اقتصادی دهد و اشتغال ساماندهی شود.

میرلوحی با یادآوری دوباره مسئله رد صلاحیت‌ها خاطرنشان کرد: رفتاری که هیات مرکزی نظارت با جریان اصلاحات که پیشرو و پیشگام و حامی راه امام و انقلاب بودند، برای مردم پرهزینه بود اما ما از اصلاح‌طلبان می‌خواهیم نا‌امید نشوند و همچنان بذر امید را بپاشند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه تحریم انتخابات و عدم شرکت در انتخابات در برنامه‌های ما جایی ندارد، افزود: در نظرسنجی‌ها می‌بینیم مسیر دولت تدبیر و امید همچنان مورد تایید و مورد نظر مردم است، لذا نباید اجازه دهیم دوباره مجلسی بیاید که برای مردم هزینه ایجاد کند.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال