فراخوان برگزاری دوره «مدیریت فعالیت‌های قرآنی» استان تهران


به گزارش خبرگزاری مهر، دوره فعالیت‌های قرآنی ویژه مؤسسات استان تهران نیز در دو مرحله، طراحی شده است که مرحله اول آن، روزهای پنج شنبه و جمعه، ۷ و ۸ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر، با حضور ۶۰ نفر از مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان تهران، در مجتمع فرهنگی آموزشی ۱۳ آبان واقع در خیابان طالقانی، تقاطع مفتح، مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی سابق) برگزار خواهد شد.

اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در راستای استفاده بهینه از منابع و امکانات محدود و به حداقل رساندن زمان رسیدن به اهداف علم مدیریت، افزایش قدرت تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری مدیران مؤسسات عضو خود، همچنین ارتقای دانش مدیریتی مسئولان مؤسسات، دوره مدیریت فعالیت‌های قرآنی را طراحی و راه اندازی نموده است.

بر اساس این گزارش، دوره مدیرت فعالیت‌های قرآنی، با هدف توسعه کمی و کیفی فعالیت‌های قرآنی در کشور و ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی میان مدیران مؤسسات، با حضور مدیران مؤسسات هر استان، از ابتدای سال ۹۴، در استان‌های سراسر کشور در حال برگزاری است.

بر همین اساس، دوره فعالیت‌های قرآنی ویژه مؤسسات استان تهران نیز در دو مرحله، طراحی شده است که مرحله اول آن، روزهای پنج شنبه و جمعه، ۷ و ۸ بهمن ماه از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ عصر، با حضور ۶۰ نفر از مدیران مؤسسات و تشکل‌های قرآنی استان تهران، در مجتمع فرهنگی آموزشی ۱۳ آبان واقع در خیابان طالقانی، تقاطع مفتح، مجتمع فرهنگی ۱۳ آبان (لانه جاسوسی سابق) برگزار خواهد شد.

 جزئیات مرحله دوم این دوره نیز متعاقباً اعلام می‌گردد.

شایان ذکر است، در این دوره دو روزه، دروس رفتار سازمانی، اصول و مبانی مدیریت، مدیریت اسلامی، مدیریت مهدوی، مشتری‌مداری، اخلاق مدیر موفق، مهارت‌های اداری، مدیریت مالی و اظهارنامه نویسی و فهوم شناسی فعالیت‌های قرآنی تدریس خواهد شد.

لازم به ذکر است، مدیران عامل مؤسسات عضو اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور لازم است جهت حضور در این دوره نسبت به تکمیل «فرم ثبت نام در دوره آموزشی «مدیریت فعالیت‌های قرآنی اتحادیه استان تهران» اقدام نمایند.

 موسساتی که تمایل به استفاده مدیران داخلی خود از دوره مذکور را دارند؛ می‌توانند شخص مورد نظر را با معرفی‌نامه کتبی به ایمیل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت استان تهران، مطرح نمایند.

همچنین موسساتی که تمایل به اطلاع رسانی و ارائه محصولات موسسه خود در این دوره را دارند نیز می‌توانند مورد را با خانم رهروشرع مدیر اجرایی دوره مطرح نمایند.

 دوره مدیریت فعالیت های قرآنی تاکنون در استان های یزد، گلستان، بوشهر، البرز، کرمان، آذربایجان غربی، همدان، خوزستان، سیستان و بلوچستان،  خراسان رضوی،  خراسان جنوبی،  لرستان، هرمزگان، مازندران و چهارمحال  و بختیاری برگزار شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال