بوسکتس نام سه الگوی فوتبالی خودش را فاش کرد


وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک اسپانیایی بارسلونا نام الگوی های فوتبالی خودش را فاش کرد.

به گزارش وبسایت نود، سرخیو بوسکتس 27 ساله که در سال 2008 نخستین بازی خودش برای بارسلونا را انجام داد در مصاحبه با روزنامه اسپورت کاتالونیا نام سه الگوی فوتبالی خودش را فاش کرده است.

بوسکتس به اسپورت گفته:" من یک الگوی مشخص نداشتم ولی به بازیکنانی که درک تاکتیکی یکسانی داشتم نگاه می کردم. بازی های پاتریک ویرا، بعد ژاوی و همچنین یحیی توره را نگاه می کردم. باید بگویم که از یحیی چیزهای زیادی یاد گرفتم.

من عادت دارم که از خودم انتقاد کنم، شاید حتی این را بیش از حد انجام می دهم. به عملکرد خودم در بازی، چه کارهایی را خوب و یا بد انجام دادم و در چه زمینه هایی می توانم بهتر کار کنم فکر می کنم.

ضمن اینکه فکر می کنم کارهای روزمره بنیادی هستند. باید از خودتان مراقب کنید، به خوبی استراحت کنید، به بهترین روش تمرین کنید و از همبازیان و مربی تان یاد بگیرید. امیدوارم که به پیشرفت ادامه بدهم و همیشه یکی از ستون های این تیم بارسا باشم."

2031

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال