محصولات تولیدی هلال احمر باید با استانداردهای جهانی برابری کند


به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر سید امیرمحسن ضیائی در بازدید از شرکت صنایع نساجی هلال ایران با اشاره به اینکه این شرکت در شرایط سخت ورشکستگی قرار داشت، گفت: با استراتژی ها و برنامه های اجرایی هیات مدیره جدید، در حال حاضر شرکت صنایع نساجی هلال، روند رو به رشدی را طی می کند.

وی با بیان اینکه وجود این شرکت برای جمعیت هلال احمر یک مزیت نسبی به شمار می رود، تاکید کرد: فعالیت های شرکت صنایع نساجی هلال کاملا در راستای اهداف و ماموریت های جمعیت هلال احمر است.

ضیائی اظهار داشت: این شرکت زنجیره فعالیت هلال احمر را تکمیل می کند به این دلیل که تمام محصولات لازم برای ارائه خدمت در راستای اهداف جمعیت را خودمان تولید می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شرکت صنایع نساجی هلال یک بازار آماده و در دسترس همچون سازمان های تابعه جمعیت را در اختیار دارد، تاکید کرد: این شرکت باید از فرصت های موجود بیشترین بهره را ببرد.

رئیس جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: محصولاتی که جمعیت هلال احمر تولید می کند باید بهترین کیفیت را در بازار داشته و با استانداردهای جهانی برابری کند چرا که هلال احمر، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت را سرلوحه فعالیت خود دارد.

ضیائی با اشاره به اینکه در دوران پسابرجام، رقابت در تولید محصولات، بسیار شدید و شفاف خواهد بود، افزود: با توجه به این موضوع لازم است با انجام حسابرسی های تحلیلی، میزان بهره وری از منابع در اختیار این شرکت مشخص شود.

وی با تاکید بر اینکه باید شرکت در مسیری حرکت کند که از ماموریت اصلی خود دور  نشود، ابراز امیدواری کرد: در سال های آینده روند رو به رشد این شرکت ادامه پیدا کند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال