نقشه جامع و تفضیلی ۱۸ شهر گلستان تدوین شد


به گزارش خبرنگار مهر، علی بخش رستمی، عصر چهارشنبه، در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان گلستان، اظهار کرد: در استان گلستان ۳۰ شهر داریم که از این تعداد ۱۸ شهر نقشه جامع و تفضیلی دارد، مطالعات ۷ شهر در نوبت است، در ۵ شهر در حال تدوین طرح است و در ۵ شهر جدیدالتأسیس نیز طرح هادی شهری در دست اقدام است.

وی افزود: در بخش مسکن مهر از سال ۸۶ تعهداتی ایجادشده بود که به‌مرور تا سال ۹۱ به ۲ برابر مصوبه رسید و تاکنون ۱۹ هزار واحد مسکن مهر تحویل داده‌شده است.

وی بیان کرد: در بخش املاک حقوقی ۲۰۰ هکتار زمین تملک کردیم و ۲۴۰ فقره حکم از محاکم قضایی صدور رأی داشتیم که ۹۲ درصد آن‌ها به نفع دولت بود.

رستمی تصریح کرد: در سال گذشته ۳۰۰ هزار تن آسفالت در جاده‌های استان ریخته شد که ۳۰۰ کیلومتر راه استانی را پشتیبانی می‌کرد.

وی افزود: میزان بدهی اداره کل راه و شهرسازی در ۲.۵ سال گذشته ۶۸ میلیارد تومان بود که به‌تدریج ۵۰ درصد از این بدهی‌ها شناسنامه‌دار شده و ۷۰ درصد نیز با اسناد خزانه و دیگر اسناد محقق شده است، مابقی بدهی‌ها نیز ساماندهی شده و ردیف اعتباری دارد.

مدیرکل سابق راه و شهرسازی استان گلستان تصریح کرد: تکلیف حقوق و مزایای ۳۵۰ نفر از کارکنان راه و شهرسازی استان گلستان نیز مشخص نبود که در این مدت به آن نیز رسیدگی شد و امروز اداره کل راه و شهرسازی گلستان در آرامشی نسبی به سر می‌برد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال