امیداریم انتخاباتی پرشور همراه با مشارکت بالا داشته باشیم


به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام سید محمود علوی در جلسه شورای هماهنگی اطلاعات با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: امیدواریم در این دوره، انتخاباتی پرشور همراه با مشارکت بالا و آگاهانه،سالم، در محیطی امن و در فضای رقابتی دوستانه در پرتو رهنمودهای رهبر معظم انقلاب داشته باشیم.

وزیر اطلاعات همچنین از تلاش های مجموعه وزارت کشور در خصوص فراهم کردن مقدمات اجرایی انتخابات پیش رو تشکر کرد.

وی افزود: وزارت کشور با توجه به اینکه ریاست شورای امنیت کشور را برعهده دارد، در میان جامعه اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران از جایگاه ویژه ای برخوردار است و امنیت پایدار در صورتی مستقر می شود که از پشتوانه اطلاعاتی فراگیر و اشراف اطلاعاتی خوبی برخوردار باشد .

وزیر اطلاعات پیوند اطلاعات با امنیت را پیوندی ناگسستنی خواند و گفت: اگر اطلاعات نباشد امنیتی برقرار نخواهد شد و اطلاعات بدون امنیت نیز ثمری نخواهد داشت.

علوی درباره آخرین توافقات هسته ای نیز تصریح کرد: خدا را شاکریم که پایان برجام با تلاش های مجموعه عناصر نظام و با هدایت های عالی و موثر رهبر معظم انقلاب و رهنمودهای رییس جمهوری منجر به لغو تحریم های مربوط به هسته ای شد و انشاالله امید است که نتایج سازنده ای در برداشته باشد.

در این جلسه عبدالرضا رحمانی فضلی و اعضای جامعه اطلاعاتی کشور نیز حضور داشتند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال