بمب پرسپولیس راهی اسپانیا شد/حقیقی پرسپولیسی می شود؟


وبسایت رسمی برنامه نود - احتمال پیوستن علیرصا حقیقی به پرسپولیس طی دو روز آتی وجود داشته و رایزنی ها درباره این اتفاق مهم آغاز شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از کاپ.مسولان باشگاه پرسپولیس بخاطر خاص بودن مورد سوشا مکانی همچنان بدنبال گلری هستند که بعد از مهلت نقل و انتقالات نیز بتواند رصایت نامه اش را دریافت کند.

گزینه های مدنطر پرسپولیس علیرصا حقیقی و حتی بیرانوند هستند.

دیروز یک مقام مسول پرسپولیس اعلام کرده بود اگر بیرانوند نشد تلاش می کنیم گلر ایرانی دیگری را جدب کنیم.

 گلر مدنطر سرخ ها حقیقی است که پس از انتقال به روبین کازان در سال 2011  قراردادش را با روبین فسخ کرده است.

باشگاه پرسپولیس هفته گدشته بدنبال آگاهی از نطر حقیقی درباره بازگشت او به پرسپولیس بوده و او که ظاهرا مذاکرات و تلاش هایش با تیم های اروپایی نتیجه بخش نبوده به پرسپولیس چراغ سبز نشان داده است.

حقیقی که دیروز برای استراحت راهی اسپانیا شده حالا بازیکن روبین کازان نیست.

او اگر آماده بازگشت به پرسپولیس باشد احتمال عقد قراردادش زیاد است.

البته باید دید سازمان لیگ اجازه می دهد پرسپولیس با گلری قرادداد ببندد که در پایان مهلت نقل و انتقالات زمستانی ایران تحت قرارداد باشگاه دیگری بوده و چهارشنبه شب بازیکن آزاد شده است.

شهبازی و شیرازی دو مقام مسول سازمان لیگ طی دو روز گدشته ابتدا عنوان کرده بودند پرسپولیس بخاطر مورد خاص سوشا مکانی می تواند با گلری که پس از مهلت نقل و انتقالات آزاد می شود قرارداد ببندد اما همین دومقام مسول در اظهارنطری متفاوت اعلام داشتند چنین مجوزی به پرسپولیس داده نمی شود.

برخی بر این باور هستند آنها بخاطر اعتراص قنبرزاده عضو هیات رییسه سازمان لیگ و مدیر عامل نفت و منتفی شدن انتقال بیرانوند به پرسپولیس چنین تغییر موصعی داشته اند.

از سویی دیگر اگر پرسپولیس بخاطر مورد خاص مکانی چنین مجوزی داشته باشد باید دید قوانین فیفا چه می گوید چرا که برای انتقال حقیقی به پرسپولیس نیاز به دریافت آی تی سی و ثبت قرارداد در سیستم تی ام اس فیفا و دریافت مجوز از سوی فیفا است.

با این وجود اگر توافق بین حقیقی و پرسپولیس برقرار شده باشد قطعا مدیران باشگاه پرسپولیس در رایزنی های خود این موارد را نیز بررسی کرده و از این نطرها مانعی بر سر راه چنین انتقالی نمی بینند.

حقیقی اگر سرخپوش شود، تعداد گلرهای تیم به پنج نفر می رسد چرا که علاوه بر لوبانوف،علی محسن زاده و مرتضی قدیمی پور نام مگانی هم از لیست خارج نشده و چه بسا که قبل از ثبت قرارداد حقبقی جدایی مکانی هم قطعی شود.

آیا شماره یک تیم ملی عزم بازگشت به لیگ ایران را کرده و در فوتبال اروپا به فعالیت خود ادامه نمی دهد؟

 

کد/2020

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال