نیروهای نظام سلامت کشور پرنشاط و هنرمند هستند


به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر محمد هادی ایمانیه در بازدید از روند داوری جشنواره فرهنگی و هنری دانشجویان، سطح آثار ارسالی به این جشنواره را نوید بخش و پرنشاط برای آینده کشور دانست، گفت: بر اساس گفتگویی که با داوران این بخش از جشنواره داشتم و با توجه به آثار ارسالی، سطح آثار شرکت کننده در جشنواره، بالاتر از حد انتظار بوده و این خود نویدبخش حضور نیروهای بهداشتی و درمانی بسیار پر نشاط و اهل فرهنگ و هنر، در آینده نظام سلامت کشور است.

وی تاکید کرد: بی شک جامعه به نیروهای بهداشتی و درمان فرهیخته و اهل فرهنگ و هنر، احترام بیشتری می گذارد.

ایمانیه افزود: خوب است تا این آثار زیبا و هنری را که زاییده ذوق و خلاقیت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور است، پیش از آغاز جشنواره به طور نمایشگاه در معرض دید سایر دانشجویان قرار داده شود تا در جوشش ذوق و هنر دیگر دانشجویان هم اثربخش باشد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام رضایت از اقدامات انجام شده برای میزبانی هر چه بهتر و شایسته تر این جشنواره، انتخاب شیراز به عنوان میزبان جشنواره هفتم فرهنگی و هنری دانشجویان علوم پزشکی کشور را انتخابی خوب و هوشمندانه ارزیابی کرد.

این جشنواره در سال جاری برگزار خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات