3 گزینه بارسلونا برای جانشینی Qatar Airways


به نظر می رسد که عمر همکاری شرکت هواپیمایی قطر با باشگاه بارسلونا به عنوان اسپانسر اصلی روی پیراهن این تیم در حال اتمام است.

به گزارش "ورزش سه"، موندودپورتیوو و RAC1 گزارش دادند که باشگاه بارسلونا در حال بررسی شرایط سه کمپانی بزرگ برای اسپانسر اول روی پیراهن خود است. در حالیکه مدیریت بارسلونا و مدیران کمپانی Qatar Airways، در طی یکی دو ماه گذشته چندین بار برای تمدید قرارداد پای میز مذاکره رفته اند اما اوضاع بین دو طرف خوب پیش نرفته و در بارسلونا امیدی به ادامه این همکاری ندارند. 

هنوز چیزی بصورت قطعی مشخص نیست اما هر دو منبع فوق، احتمال ادامه حضور نام Qatar Airways روی پیراهن بارسلونا در فصل آینده را اندک ارزیابی کرده اند. بارسلونا با سه کمپانی مختلف در سه قاره اروپا، آسیا و آمریکا در حال مذاکره برای جایگزین کردن هواپیمایی قطر است. به ادعای RAC1، شانس کمپانی نایکی برای تبدیل شدن به اسپانسر اول پیراهن بارسلونا بیش از دیگر گزینه هاست.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات