العبادی برای شرکت در اجلاس داووس عازم سوئیس شد


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه سومریه، حیدر العبادی نخست وزیر عراق روز چهارشنبه به منظور شرکت در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد عازم سوئیس شد. دفتر رسانه ای حیدر العبادی در بیانیه ای از سفر وی به شهر داووس سوئیس برای شرکت در اجلاس مذکور خبر داد.

طبق این بیانیه دیدارها و مذاکرات نخست وزیر عراق در این اجلاس بر چالش های پیش روی عراق در حوزه اقتصاد در پی کاهش بهای نفت و همچنین مبارزه این کشور با گروه های تروریستی و تحقق پیروزی های بزرگ در آزادسازی مناطق گسترده ای از خاک عراق متمرکز خواهد بود. تشویق شرکت های بین المللی برای سرمایه گذاری در عراق نیز از دیگر محورهای مذاکرات نخست وزیر عراق است.

اجلاس مجمع جهانی اقتصاد روز چهارشنبه در داووس سوئیس آغاز بکار کرد. در این اجلاس بیش از ۲۵۰۰ نفر از مهمترین شخصیت های جهان از جمله روسای جمهور، نخست وزیران، شخصیت ها و صاحبان شرکت ها حضور دارند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات