مرکز روانپزشکی «رازی» رتبه برتر اعتباربخشی را کسب کرد


به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر امید رضایی گفت: خدمات پیشرفته و مطابق با استانداردهای کشوری و بین المللی در بخش های بستری و سرپایی مرکز روانپزشکی رازی (امین آباد) سبب کسب این رتبه در میان بیمارستان های روانپزشکی کشور شده است.

مركز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) به عنوان قديمي ترين و بزرگترین مرکز روانپزشکی كشور در سال ۱۲۹۷ هجری شمسي تاسيس شده است.

این مركز در سال ۱۳۷۴ به دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی واگذار شد و همزمان با پيشرفت هاي علمی -  پژوهشي و درمانی - توانبخشی، به مركز آموزشی - درمانی روانپزشكي رازی تغيير نام داد.

امین آباد، بزرگترين مركز درمانی - آموزشی در منطقه خاورميانه است که با توان علمی و نظارت اساتید برجسته و هیئت علمی دانشگاه علوم بهزيستي و توانبخشي، به طور شبانه روزي خدمات روانپزشكي، پيراپزشكی، پرستاری، روانشناسی، كار درمانی، مددكاری (اعضای تيم درمان و توانبخشي) و خدمات كلينيكي و پارا كلينيكی چون دندانپزشكی، راديولوژی، آزمايشگاه، نوار قلب، الكتروآنسفالوگرافی، فيزيوتراپی، دارو درماني و شوک به مددجويان ارائه مي دهد.

مرکز آموزشی - درمانی روانپزشکی رازی (امین آباد) در شرق شهر ری و دامنه جنوبي كوه بي بي شهربانو نزديك بخش امين آباد در وسعتي حدود ۱۰۰ هكتار واقع شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال