اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده در شهرستان میانه برای دهمین دوره مجلس تا امروز / تکمیلی جدید ؛ اسامی کاندیداهای رد صلاحیت یا عدم احراز شده


به گزارش صدای میانه ، در زمان تعیین شده برای ثبت نام در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ، تعداد 31 نامزد برای دو سهمیه میانه نام نویسی کردند (1) .

در مرحله نخست بررسی صلاحیت ها که توسط مراجع چهارگانه اطلاعات، دادگستری، نیروی انتظامی و اداره ثبت احوال انجام شد دو تن از کاندیداها رد صلاحیت شدند .(2)

در ادامه بررسی ها که از سوی هیات های نظارت شورای انجام می گرفت در مجموع 10 نفر رد صلاحیت یا احراز صلاحیت نشدند (3). نامزدهای ردصلاحیت شده تا پایان دیروز (29 دی ماه) برای اعتراض مهلت داشتند که از شهرستان میانه نیز تعدادی از کاندیداها اعتراض خود را به مراجع ذیصلاح اعلام کردند و به رغم همه تبلیغاتی که برخی نامزدها به راه انداخته اند باید تا روز 16 بهمن منتظر جواب قطعی باشند.

لازم به ذکر است فعلا نه نامزدهای تایید شده قطعا و مطمئنا تایید نهایی شده اند و نه نامزدهای احراز صلاحیت نشده قطعا و مطمئنا ردصلاحیت شده اند و چه بسا در روزهای آتی شاهد تایید نامزدهای احراز صلاحیت نشده و رد نامزدهای تاییدصلاحیت شده باشیم .

ذیلا ً اسامی نامزدهای انتخاباتی شهرستان میانه که تایید صلاحیت شده اند را می آوریم (ترتیب اسامی بر اساس روز ثبت نام می باشد) :

پدرام اجلی حسین ابوالقاسم زاده حسنعلی قنبری ممان هوشنگ شهبازی محمدرضا حاجی اصغری قره داغی مظفر اجلی حافظ شورچی سیدبهلول حسینی اسماعیل حیدری آزاد شمس مجدی سلیمی قهرمان مهدیخانی علیرضا آریامنش محمدعلی مددی یعقوب شیویاری فردین فرمند مددی قوشه بلاغی مصطفوی بهنام صفایی حاجی قاسمی

********************

تکمیلی جدید ؛ منبع : خبرگزاری فارس

استان: آذربایجان شرقی حوزه: میانه
ردیف نام نام خانوادگی نتیجه
1 علیرضا آریامنش تأیید
2 حسین ابوالقاسم‌زاده تأیید
3 پدرام اجلی تأیید
4 مظفر اجلی تأیید
5 محمدحسین بهبودی چناری رد
6 مهدی جمالی وردوق عدم احراز
7 سید محمدرضا حاجی اصغری تأیید
8 سید بهلول حسینی تأیید
9 اسماعیل حیدری آزاد اغمیون تأیید
10 علی رجبی عدم احراز
11 مجید سلیمی ماوی تأیید
12 هوشنگ شهبازی تأیید
13 حافظ شورچی تأیید
14 یعقوب شیویاری تأیید
15 بهنام صفائی تأیید
16 محمد عارفی رد
17 مهرداد عبدی رد
18 فردین فرمند تأیید
19 حاجی قاسمی تأیید
20 علیرضا قره‌داغی تأیید
21 حسنعلی قنبری ممان تأیید
22 شمسی مجدی تأیید
23 محمدعلی مددی تأیید
24 بهروز مددی قوشه بلاغ تأیید
25 حامد مرسلوئی حسنکلو عدم احراز
26 جواد مصطفوی تأیید
27 رضا ملکی رد
28 قهرمان مهدیخانی سلیمانلو تأیید
29 محمدصادق نائبی عدم احراز
30 سیدحسن هاشمی عدم احراز
31 سید محمدرضا هاشمی عدم احراز

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات