بررسی ادعای عجیب جلالی درباره ترابی


دقایق بازی ترابی در مقاطع فشرده این فصل لیگ، ادعاهای جلالی درباره توان بدنی او را نقض می‌کند.

آی اسپورت - «من با مهدی ترابی کار کرده‌ام. او از نظر بدنی ضعیف است و نمی‌تواند در چند دیدار با فاصله کم به میدان برود. اگر به آمار بازی او در لیگ نگاه کنید، می‌بینید که در بازی‌هایی که به صورت فشرده برگزار شده است، من در یک نیمه به ترابی استراحت داده‌ام تا مصدوم نشود.»

این جملات، مربوط به آخرین مصاحبه جلالی در حمایت از تیم امید است. رئیس کانون مریبان برای دفاع از تصمیم مربی تیم امید و نیمکت نشینی ترابی، مخاطبان را به آمار ارجاع داد. آمار بازی‌های ترابی، در مقاطعی که لیگ فشرده و به شکل 4 روز یک بار برگزار شده است.

بررسی آمار ترابی، حرف‌های جلالی درباره ضعف بدنی او را کاملا نقض می‌کند. در سه مقطع آخری که لیگ به صورت فشرده و در فاصله‌های زمانی کوتاه برگزار شده، جلالی به طور کامل به ترابی بازی داده است. هفته دهم و یازدهم لیگ، سایپا در روزهای 5 و 9 آبان به میدان رفت. ترابی در هر دو بازی، بالای 80 دقیقه بازی کرد. هفته چهاردهم و پانزدهم لیگ هم سایپا مجبور شد در روزهای 22 و 26 آذر به میدان برود. در این دو مسابقه هم ترابی 80 و 90 دقیقه در ترکیب سایپا بود. 6 و 10 دی، بازی‌های سایپا در هفته‌های شانزدهم و هفدهم لیگ برگزار شد. در این مقطع هم ترابی بازی اول را نود دقیقه کامل بازی کرد و بازی دوم، بخاطر محرومیت نتوانست برای تیمش به میدان برود.

حمایت جلالی از تیم امید، موضوع عجیبی نیست. اما ای کاش آقا معلم، مخاطبانش را به آماری خلاف واقعیت ارجاع ندهد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال