اعلام مکتوب AFC در مورد میزبانی ایران


نامه کنفدراسیون ؛ بازی یک مارچ در اصفهان برگزار می شود

البته رسانه های عربی در روزهای اخیر فضاسازی های بسیار زیادی داشته اند اما ارسال نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا که به صورت روال عادی انجام شده شاید نشانه ای باشد از کوتاه نیامدن AFC مقابل انتظارات سیاسی عربستانی ها. نامه ای که اشاره به درخواست عربستانی ها ندارد اما ذوب آهن را میزبان بازی مقابل النصر معرفی کرده .

عصرایران - کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای مرسوم محل برگزاری بازی تیم های النصر و ذوب آهن را اصفهان اعلام کرد.  این اقدام afc البته ارتباطی به جلسه روز دوشنبه در قطر ندارد و براساس روال عادی لیگ قهرمانان اسیا انجام شده است اما همین نامه سبب شده که مسوولان باشگاه النصر دوباره سروصدا به راه بیاندازند. 

در میان تیم های ایرانی سپاهان با تیم عربستانی هم گروه نشده اما تراکتورسازی حدود 33 روز دیگر مقابل الهلال در تبریز قرار می گیرد و ذوب آهن 40 روز دیگر میزبان النصر خواهد بود. به همین دلیل نامه های برگزاری مسابقات این تیم ها به فدراسیون های مربوطه ارسال شده است. نامه برگزاری بازی ذوب آهن و النصر در فولادشهر اما حسابی سروصدای طرف عربستانی را درآورده و آنها اعلام کرده اند که از مسابقات کنار خواهند کشید. 

این اتفاق در شرایطی رخ می دهد روز دوشنبه جلسه کمیته مسابقات در دوحه تشکیل می شود تا در مورد برگزاری مسابقات تیم های عربستانی و ایرانی تصمیم گیری شود. عربستانی ها برای رودررویی با باشگاه های ایرانی درخواست کرده اند که در زمین بی طرف بازی کنند اما بعید به نظر می رسد که کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه انتخابات زیر بار درخواست سیاسی عربستان برود. 

البته رسانه های عربی در روزهای اخیر فضاسازی های بسیار زیادی داشته اند و همچنان به این فضاسازی ها ادامه می دهند. اما ارسال نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا که به صورت روال عادی انجام شده است شاید نشانه ای باشد از کوتاه نیامدن AFC مقابل انتظارات سیاسی عربستانی ها. نامه ای که اشاره به درخواست عربستانی ها ندارد اما ذوب آهن را میزبان بازی مقابل النصر معرفی کرده است.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال