مخالفت سنای آمریکا با قانون تشدید بازرسی مهاجران سوری


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از راشا تودی، لایحه تصویب شده در مجلس نمایندگان کنگره برای افزایش بازرسی های امنیتی در مورد مهاجران سوری با رای سناتورهای کنگره لغو شد.

مجلس نمایندگان لایحه ای تصویب کرده بودند که طی آن بازرسی مهاجران وارد شده به خاک آمریکا را تشدید می کرد. این لایحه در مجلس سنا نتوانست ۶۰ رای لازم برای تصویب و تبدیل آن به قانون را کسب کند و با ۵۵ رای موافق و ۴۳ رای مخالفت ملغی اعلام شد.

این لایحه در مجلس نمایندگان کنگره در نوامبر سال ۲۰۱۵ در حالی تصویب شد که دموکرات های کنگره آن را محکوم کرده بودند. نمایندگان دموکرات اعتقاد دارند این لایحه بیشتر از مهاجران در جهت تضعیف دولت اوباما تصویب شده بود.

نمایندگان جمهوری خواه کنگره که اکثریت مجلس نمایندگان را نیز در اختیار دارند، بارها دولت اوباما را به اتهام سیاست های ضعیف در قبال مهاجران خارجی مورد انتقاد قرار داده اند.

برای تصویب این لایحه علاوه بر ۲۴۱ نماینده جمهوری خواه، ۴۸ نماینده دموکرات نیز رای مثبت دادند. پیش از این بسیاری از فرماندهان ایالت های آمریکا با ورود مهاجران به ایالت های خود مخالفت کرده بودند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال