آلمان برای ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا میانجیگری می کند


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دولت آلمان برای کمک به انگلیس برای ماندن در جمع کشورهای اتحادیه اروپا اعلام آمادگی کرد.

 آندره ناهلس وزیر کار آلمان در مصاحبه با یک روزنامه آلمانی می گوید کشورش حاضر راهکارهای لازم برای اصلاحات قوانین مربوط به مهاجران و ماندن انگلیس در اتحادیه اروپا را جستجو کند.

دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس برای ماندن در جمع کشورهای عضو اتحادیه اروپا اصلاح قوانین این اتحادیه را خواسته است.قرار است در انگلیس برای ماندن یا جدا شدن از اتحادیه اروپا همه پرسی در اواخر سال ۲۰۱۷ برگزار شود.

ناهلس در کنفرانسی مشترک با مریم الخمری وزیر کار فرانسه به روزنامه آلمانی فرانکفورت آلجمین گفت: ما می خواهیم انگلیس در اتحادیه اروپا بماند و برای این امر تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد.

وی افزود: دولت آلمان آماده است راه حل های موجود برای شکاف های موجود در مورد قوانین مهاجرت اتحادیه اروپا را ارائه کند. وزرای کار فرانسه و آلمان در این کنفرانس خبری اعلام کردند حاضرند برای اصلاح قوانین مهاجرتی اروپا درخواست های انگلیس را مورد توجه قرار دهند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال